Przejdź do treści

BizTech sprzedaje i integruje oprogramowanie ORACLE, uczestnicząc w programie Oracle Partner Network Standard

BizTech Konsulting SA podpisał z Oracle Polska umowę partnerską w ramach programu Oracle Partner Network. Zgodnie z nią, od początku 2009 roku BizTech uczestniczy w programie jako System Integrator. Dzięki jednocześnie podpisanej umowie Full Use Distribution Agreement, BizTech ma prawo do sprzedaży klientom wszystkich wersji produktów technologicznych Oracle.

Zespołem Oracle w BizTechu kieruje Paweł Chomicz, mający wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z produktami i technologiami Oracle.

Oficjalna umowa i status System Integrator Oracle jest potwierdzeniem kompetencji i wieloletniego doświadczenia BizTechu w zakresie projektowania i wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych, wspomagających działania biznesowe i produkcyjne różnej wielkości przedsiębiorstw.

„Uzyskany oficjalny status integratora rozwiązań Oracle pozwoli nam na znacznie większą elastyczność oferowania klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych, a szczególnie umożliwi łączenie nowych rozwiązań z już istniejącymi” – mówi Paweł Chomicz, szef zespołu Oracle w BizTech Konsulting SA. „Dziś największą wartością dla Klienta jest nasza wiedza i doświadczenie – poparte certyfikatami międzynarodowych producentów – w łączeniu różnych rozwiązań w jeden, sprawnie działający i bezpieczny system informatyczny w przedsiębiorstwie.”