Wyróżnieni za specjalne zasługi – HolidayCheck Special Award 2008

Niezależny portal internetowy HolidayCheck, obok 99 ulubionych hoteli wyróżnionych nagrodą HolidayCheck Award 2008, przyznał również nagrodę specjalną dla obiektów, które odniosły szczególne zasługi w różnych kategoriach. Kategorie, które wzięto pod uwagę to: najlepsza poprawa jakości usług, debiutanci, gastronomia oraz aktywny styl życia. Wśród pięciu wyróżnionych hoteli, które znacznie poprawiły jakość swoich usługi znalazł się Hotel Dana Beach Resort w Hurghadzie, w Egipcie. Hotel ten jest również bardzo popularny i ceniony wśród polskich turystów. Aż 94 proc. użytkowników HolidayCheck poleciłoby ten hotel innym urlopowiczom.
Pod względem gastronomii na szczególne wyróżnienie zasłużyło pięć hoteli, w tym Hotel Paradise Side Beach w Turcji. Średnia ocen dla tego hotelu przyznana przez użytkowników platformy turystycznej HolidayCheck wynosi 5.2 na 6 możliwych punktów. Co więcej, aż 94 proc. turystów było zadowolonych z pobytu i poleciłoby ten hotel innym. Wyjątkową obsługą gastronomiczną odznaczył się również Hotel Beachcomber Shandrani na Mauritiusie. „Hotel super, raj na ziemi. Byłem w wielu hotelach 5 gwiazdkowych na całym świecie, ale ten jest najlepszy. Obsługa miła i życzliwa, jedzenie super. Najgorsze jest to iż po pobycie w tym hotelu, nic innego cię nie zachwyci.” wspomina swój pobyt w Hotelu Beachcomber Shandrani Marcin.

Wśród najlepszych debiutantów znalazło się sześć hoteli. W tym Hotel Febeach Resort&Spa na Riwierze Tureckiej w Turcji. Hotel mimo, iż jest nowy zdobył wysoką renomę i cieszy się wyjątkową sympatią wśród wielu turystów. Szczególnie pozytywnie oceniają oni wystrój pokoju, serwis oraz gastronomię. Aż 83 proc. odwiedzających ten hotel poleciłoby go innym urlopowiczom.

Dla zwolenników aktywnego wypoczynku polecamy hotele wyróżnione w kategorii aktywny styl życia. Wśród pięciu hoteli znalazł się Hotel Nana Beach w Grecji oraz Hotel Club Atlantica Sun Garden Beach na Cyprze. Oba hotele posiadają doskonałe zaplecze dla turystów ceniących sobie ruch podczas urlopu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu