Nagrody w konkursie internetowym Alior Banku rozdane

Spektakularnym sukcesem zakończył się konkurs „Zbuduj z nami nowy bank!”. Spośród 93 000 uczestników internetowej społeczności Alior Banku, ponad 25% (23 500) założyło konto osobiste i odebrało nagrodę.

Pochodzący z Tarnowa zwycięzca zaprosił do udziału w konkursie aż 973 osoby, za co otrzymał główną nagrodę – samochód Volkswagen Passat. Kluczyki do luksusowego auta wręczył Wojciech Sobieraj, Prezes Zarządu Alior Banku. Pozostali uczestnicy konkursu, w zależności od liczby zaproszonych osób, wygrali odpowiednio: nowoczesne laptopy MacBook Air, innowacyjne telefony IPhone 3G, a także PenDrive’y.

Konkurs „Zbuduj z nami nowy bank!” miał na celu stworzenie wokół Alior Banku internetowej społeczności, osób dzielących się swoimi radami i opiniami na temat oczekiwań wobec idealnego banku. Wskazówki potencjalnych Klientów zostały wykorzystane przez bank przy opracowaniu oferty i modelu obsługi. Zaangażowanie wszystkich uczestników akcji zostało docenione przez bank, który za odpowiedzi na zadawane pytania przyznawał gwarantowane nagrody pieniężne.

Niebawem Alior Bank zaprosi obecnych i przyszłych Klientów do nowej akcji. Szczegóły już wkrótce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu