Kolejne laury dla Grant Thornton Frąckowiak

W III Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego Gazety Prawnej, firma Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. zwyciężyła w kategorii firm średnich.

Spółka okazała się bezkonkurencyjna w kategorii firm zatrudniających od 3 do 9 doradców. Wynikiem zeszłorocznego przychodu- sięgającego 11 mln złotych oraz liczbą klientów i wygranych spraw sądowych – zdeklasowała 27 rywali z całej Polski. Warto podkreślić, że różnica między pierwszym a drugim miejscem w grupie, wynosiła aż 49 punktów.

– Nasza dobra passa trwa – uśmiecha się Dariusz Bednarski Partner Zarządzający Departamentem Doradztwa Podatkowego Grant Thornton Frąckowiak – Po rankingu firm audytorskich Rzeczpospolitej i otrzymaniu godła „Firma Przyjazna Klientowi”, wyróżnienie dla naszego departamentu daje jeszcze większą satysfakcję. To znaczy, że obrana przez nas ścieżka rozwoju sprawdza się i kolejne starania umocnią tylko naszą pozycję na rynku – dodaje Bednarski.

Grant Thornton Frąckowiak jest w ostatnich latach najszybciej rozwijającą się firmą audytorsko – doradczą w Polsce. Świadczone przez nią usługi obejmują cztery główne obszary: audyt, outsourcing księgowości, doradztwo podatkowe oraz doradztwo gospodarcze. Firma zatrudnia prawie 300 osób. Klienci firmy to ponad 1000 podmiotów, w tym kilkadziesiąt spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz kilkadziesiąt firm z listy 500 największych polskich przedsiębiorstw. Obecnie Grant Thornton Frąckowiak posiada biura w sześciu największych miastach w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu