Jakość Roku 2008 i Jakość Srebro dla ZCB Markowicze

przez | 13/02/2009

Zakład Ceramiki Budowlanej MARKOWICZE SA zdobył Jakość Roku 2008 w kategorii produkt. Kapituła Programu nagrodziła firmę za utrzymanie najwyższych standardów jakości elementów murowych, pustaków stropowych i wentylacyjnych.

Celem nagrody Jakość Roku 2008 jest promocja firm o najlepszych standardach działalności gospodarczej, produkcyjnej i handlowej. Program ten jest już po raz trzeci organizowany przez Redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Jako dwukrotny laureat konkursu Spółka MARKOWICZE otrzymała tytuł JAKOŚĆ ROKU SREBRO.

ZCB MARKOWICZE SA jest producentem ceramicznych materiałów budowlanych. Tradycyjna technologia produkcji realizowana na nowoczesnej linii z zastosowaniem wszystkich najnowszych przedsięwzięć jakościowych skutkuje powstawaniem cegieł i pustaków o bardzo konkurencyjnej jakości. Te produkty wyróżniają się dużą odpornością mechaniczną (są bardziej odporne na uderzenia, gwarantują mniejszą ilość ubytków w transporcie i na budowie oraz dobrą stabilność budowli –  niepodatność na czynniki zewnętrzne jak drgania czy parcie wiatru), zachowują dobrą izolacyjność cieplną, są naturalnie porowate, paroprzepuszczalne, zapewniają doskonały mikroklimat pomieszczeń.

Firma MARKOWICZE znalazła się ostatnio także w gronie laureatów konkursów: Przedsiębiorstwo Fair Play 2008, solidna firma 2008.

– Nagrody i wyróżnienia są dobrym podsumowaniem wysiłków i starań wkładanych na każdym odcinku działalności firmy; równie ważne są dla nas: jakość produktu i jakość obsługi klienta, wysokie standardy w kontaktach B2B – mówi prezes zarządu firmy Tadeusz Kuna. Spółka znajduje się w południowo wschodniej Polsce, działa na rynku lokalnym, a mimo to, na wielu płaszczyznach, jest zauważana na forum firm z całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.