Intranet w GPEC

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (GPEC) posiada już korporacyjny Intranet. Kompleksowym dostawcą portalu intranetowego jest firma Veneo (www.veneo.pl) specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach internetowych.

Platforma intranetowa usprawnia i obniża koszt dystrybucji formalnych i nieformalnych informacji wewnątrz GPEC. System został oparty na technologii .NET oraz platformie DotNetNuke i posiada strukturę modułową. Poszczególne moduły realizują konkretne funkcje i zadania – począwszy od baz danych, biblioteki dokumentów, i zarządzania dokumentami poprzez kalendarze, galerie zdjęć i forum aż po skomplikowane aplikacje do zarządzania projektami, helpdeskiem oraz wspomagania procesów biznesowych np. rekrutacji pracowników czy fakturowania. Pracownicy mogą tu na sprawdzić bieżące dane dotyczące np. swoich urlopów czy zwolnień lekarskich nie angażując za każdym razem działu kadr w udzielanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Poza usprawnieniem przepływu informacji portal pełni funkcje integracyjne – chociażby poprzez forum internetowe czy galerię zdjęć firmowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu