Firma BEKO zdobyła tytuł Jakość Roku 2008

Firma BEKO zdobyła tytuł „Jakość Roku 2008“ . W kategorii „Produkt” nagrodzone zostały nowe pralki z serii Volumax spełniające wymogi klasy energetycznej A+. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach.

Celem nagrody Jakość Roku 2008 jest promocja firm o najlepszych standardach działalności gospodarczej, produkcyjnej i handlowej. Program ten jest już po raz trzeci organizowany przez Redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. W tegorocznej edycji doceniono wysoką kulturę biznesową firmy BEKO oraz funkcjonalność i innowacyjność jej produktów.

W kategorii „Produkt” nagrodzono nową linię pralek BEKO z serii Volumax.

Ich cechą szczególną jest zmniejszona głębokość w porównaniu do standardowych modeli. Nowe pralki spełniają kryteria klasy energetycznej A+, dzięki czemu są przyjazne środowisku i nie obciążają domowego budżetu. Oferta obejmuje urządzenia z wyświetlaczem Mini LCD o załadunku 5, 6, 7 i 8 kg, pralki z wyświetlaczem elektronicznym (5, 6 i 7 kg) lub pralki bez wyświetlacza (5 i 6 kg). Pralki BEKO zostały wyposażone w wiele ciekawych programów jak Babycare polecany rodzicom małych dzieci i osobom cierpiącym na alergie, Pupil –  do skuteczniejszego usuwania z ubrań sierści zwierząt, Kołdra – do prania pościeli, Shirt – do odświeżania koszul, Sport – przeznaczony do ubrań sportowych, programy prania ekspresowego, do prania bez zagnieceń i wiele innych.

„Nagroda Jakość Roku 2008 przyznana naszej nowej linii pralek jest potwierdzeniem ich innowacyjności oraz ich wysokiej jakości. Urządzenia z wyróżnionej serii są energooszczędne, mają nowe, przydatne funkcje, a ich obsługa nadal pozostała bardzo prosta” – powiedział Michał Grzeliński, Regional Marketing & Product Manager Poland-Hungary-Czech-Slovakia firmy BEKO S. A.

Złota Jakość 2008 to kolejna nagroda przyznana firmie BEKO. W ubiegłym roku jej produkty zostały wyróżnione  srebrną statuetką TRUSTED BRAND 2007, nagrodą Produkt Roku 2007 w kategorii Duże Urządzenia AGD oraz tytułem Laur Konsumenta – Odkrycie Roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu