FAKT startuje z kolejną edycją FAKTOMANII

przez | 13/02/2009

W poniedziałek 16 lutego rozpoczyna się nowa edycja FAKTOMANII – najpopularniejszej loterii FAKTU. Pula nagród w tej edycji wynosi ponad milion złotych.

Faktomania to loteria typu „continuity game”, w której zadaniem jest skreślanie liczb codziennie drukowanych w Fakcie. W numerach Faktu z 16 i 17 lutego oraz w bezpłatnym tygodniku City Poznań z 20 lutego czytelnicy znajdą specjalne karty do gry, a od środy 18 lutego FAKT będzie drukował numery do zakreślania na loteryjnych kartach. Ostatnie numery do zakreślania ukażą się 23 maja.

Na czytelników, którzy wezmą udział w loterii, czekają wartościowe nagrody: 3 samochody Nowy SEAT Ibiza, telewizory LCD oraz wiele nagród pieniężnych w wysokości 500, 1000, 5000, 10 000 oraz 60 000 złotych. W grze zmodyfikowano jeden element: oprócz nagród za zakreślone trafne numery, co dwa tygodnie będzie wygrania można wygrać Premię dzieloną pomiędzy zgłoszonych graczy.

Faktomania jest wsparta kampanią reklamową w telewizji, radiu, na nośnikach w punktach sprzedaży prasy oraz w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Kreację kampanii przygotował dział marketingu prasy codziennej wraz z agencją Bombadil. Media zakupił dom mediowy MediaCom.