CCC najlepszą siecią detaliczną 2008 roku

CCC, sieć handlowa zarządzana przez NG2 SA, największego dystrybutora i wiodącego producenta obuwia w Polsce, została laureatem CEE REAL ESTATE AWARDS 2008 zdobywając tytuł DETALISTY ROKU. Organizatorem pierwszej edycji konkursu jest EuropaProperty.

Konkurs uhonorował przedsiębiorstwa, które w 2008 roku wykazały się największymi osiągnięciami w branży nieruchomości handlowych oraz sprzedaży detalicznej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Międzynarodowe jury oceniało firmy z Polski, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Słowacji, Ukrainy, Austrii, Turcji, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii, Serbii, Czarnogóry, Macedonii, Mołdawii i Albanii. CEE Real Estate Awards 2008 przyznano m.in. w takich kategoriach, jak: sieć usługowa, rozrywkowa, multimedialna, odzieżowa, centrum handlowe, a także detalista roku, projekt roku oraz profesjonalista roku. Spółka NG2 otrzymała statuetkę „Detalisty Roku” w kategorii sklepów handlowych o powierzchni poniżej 500 m2.

„NG2 stale umacnia swoją pozycję w branży sprzedaży detalicznej, systematycznie rozwijając sieci pod wszystkimi markami z portfolio. Salony obuwnicze należące do Spółki obecne są w centrach handlowych w całej Polsce. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że kapituła doceniła nasze osiągnięcia. Przyznanie tytułu „Detalisty Roku” upewnia nas, że obrany przez NG2 kierunek jest właściwy. Wierzymy, że Spółka nadal odnotowywać będzie tak dobre wyniki finansowe jak dotychczas” – powiedział Dariusz Miłek, Prezes Zarządu NG2.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu