BCC Złotym Partnerem SAP Polska

przez | 13/02/2009

Otrzymany w styczniu br. status SAP Gold Partner pozwala BCC oferować licencje na oprogramowanie SAP na szczególnie korzystnych warunkach.

Status ten jest najwyższym możliwym stopniem uprzywilejowania, przyznawanym w ramach programu SAP PartnerEdge. Partnerstwo na poziomie złotym otrzymuje się za przeszkolenie odpowiedniej liczby specjalistów, prowadzenie działań edukacyjnych wśród polskich przedsiębiorstw, a także za wysoką wartość sprzedanych licencji na oprogramowanie SAP. BCC otrzymało tytuł Złotego Partnera na podstawie efektów osiągniętych w 2008 roku.

„Przyznanie statusu Gold Partnera jest docenieniem wkładu BCC w rozwój rynku usług SAP w Polsce. Mam tu na myśli zaangażowanie na każdym etapie współpracy z klientami – od promocji dobrych praktyk biznesowych w wydawanym przez BCC kwartalniku Lepszy Biznes, przez umiejętność optymalnego dopasowania oferty do potrzeb klientów, po zapewnienie wysokiej klasy specjalistów wdrożeniowych i serwisowych” – powiedział Grzegorz Rogaliński, Prezes SAP Polska.

BCC jest partnerem SAP Polska od 1995 roku. Firma otrzymała również inne tytuły i statusy przyznane przez SAP – m.in. Hosting Partner, SAP Partner Expert w obszarach SAP Business Intelligence, SAP NetWeaver, SAP CRM, SAP HR; a także status Partnera Dedykowanego dla branży spożywczej. BCC jest wydawcą jedynego w Polsce periodyku poświęconego wykorzystaniu rozwiązań SAP w praktyce biznesowej – kwartalnika Lepszy Biznes. Firma zatrudnia ponad 220 konsultantów SAP – jest to największy zespół specjalistów od SAP w Polsce.