„Deska Twoich marzeń” – konkurs dla „deskowiczów”

przez | 13/02/2009

Z myślą o miłośnikach śnieżnych szaleństw na snowboardzie, firma Vobis przygotowała konkurs – „Deska Twoich marzeń”. Jeśli masz pomysł na ciekawy projekt graficzny swojej deski snowboardowej, powinieneś wziąć udział w tej akcji. Dziesięć najlepszych prac zostanie wyróżnionych atrakcyjnymi nagrodami w postaci snowboardów marki Volkl!

Dla wszystkich tych, których pasją jest szusowanie po stokach, firma Vobis zorganizowała konkurs „Deska twoich marzeń”.  Na zwycięzców  czeka dziesięć desek snowboardowych marki Volkl. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konkursie, jest zakupienie w dowolnym sklepie sieci Vobis lub na stronie www.vobis.pl, jednego z notebooków z serii HP Pavilion.

Autorzy 10 najlepszych  projektów na wymarzoną deskę będą rywalizować o wysokiej klasy sprzęt sportowy. Wzór deski można przygotować za pośrednictwem strony konkursowej www.sklep.vobis.pl/snowboard lub przesłać własny gotowy pomysł. Konkurs potrwa do 25 lutego br., jest więc jeszcze wiele czasu na powalczenie o nagrody.

To nie jest jedyna niespodzianka, jaką dla fanów snowboardingu przygotowała firma Vobis. Jeśli wahasz się, który model notebooka HP Pavilion jest dla Ciebie odpowiedni,  powinieneś pomyśleć o modelu DV5-11999EW. Dokonując tego zakupu, oprócz możliwości wzięcia udziału w konkursie, otrzymasz najnowszą grę „Saun White Snowboarding”. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą poczuć atmosferę śnieżnego szaleństwa, nie wyjeżdżając w góry.

Notebook DV5-11999EW z technologią procesorową Intel Centrino 2,  doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w zabawie, dzięki rozbudowanym funkcjom rozrywkowym i komunikacyjnymi. Oprogramowanie QuickPlay oferuje wszystkie formy rozrywki dostępne za pomocą kliknięcia – od wideo HD po zdjęcia cyfrowe, muzykę i karaoke. Kamera internetowa, dwa mikrofony cyfrowe i szerokopasmowy dostęp do Internetu ułatwiają komunikację. Wbudowany czytnik linii papilarnych i funkcje zarządzania hasłami ułatwiają i przyspieszają pracę w bezpiecznym środowisku. Notebook wyposażony jest ponadto w mechanizm HP ProtectSmart, który  zabezpiecza bardzo pojemny dysk twardy przed jego uszkodzeniem.

Biorąc udział w konkursie, akceptujemy jego regulamin, który znajduje się na stronie konkursowej http://sklep.vobis.pl/snowboard/