Zabezpiecz komputer i zyskaj OCR

W sprzedaży dostępne są już promocyjne pakiety F-Secure Internet Security 2009 (na 3 stanowiska) wraz z oprogramowaniem OCR (do cyfrowego przetwarzania danych) firmy I.R.I.S. – Readiris Pro 11.0 – w jednej cenie detalicznej 189 zł brutto. Promocję zorganizował specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT, Veracomp SA.

Dzięki promocji Partnerzy Veracomp mogą zaoferować firmom i użytkownikom indywidualnym dwa funkcjonalne programy w cenie jednego. Nie dość, że ochronią komputery przed wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, to zyskają jeszcze inteligentną aplikację do cyfrowego przetwarzania dokumentów od firmy I.R.I.S. Program OCR zamieniając pliki PDF w pełni edytowalne dokumenty, odczytując kody kreskowe i pismo ręczne, pozwoli efektywniej wykorzystać zasoby elektronicznych dokumentów w firmie.

Pakiet zabezpieczający F-Secure Interent Security 2009 w wersji na 3 stanowiska, zapewni jednocześnie ochronę antywirusową, ochronę przed programami szpiegującymi, atakami typu phishing, spamem, ochronę rodzicielską i firewall. Aplikacja wyróżnia się polskojęzycznym, intuicyjnym interfejsem, który pozwala dopasować funkcje ochronne do własnych potrzeb. Pakiet, wielokrotnie nagradzany przez czasopisma komputerowe, zapewnia najszybszą ochronę przed nowymi zagrożeniami. Komputery są zabezpieczone dzięki F-Secure już w 60 sekund po pojawieniu się zagrożeń.

Readiris Pro 11.0 zapisuje pliki PDF, przekształca je w edytowalne dokumenty (zachowując format oryginału), odczytuje kody kreskowe i rozpoznaje pismo ręczne. Nowy program OCR od I.R.I.S. wyróżnia się prostotą obsługi, precyzją rozpoznawania znaków (średnia rozpoznawalność ponad 99%) szybkością przetwarzania danych (do 1600 znaków na sekundę). Producentem aplikacji jest I.R.I.S. – jeden ze światowych liderów w dziedzinie inteligentnego przetwarzania oraz zarządzania dokumentami.

Promocyjne pakiety F-Secure Internet Security 2009 wraz z Readiris Pro 11.0 dostępne są w sprzedaży za pośrednictwem Partnerów Veracomp w jednej cenie detalicznej 189 zł brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu