Wzmocnij barwę dźwięków dzięki telefonowi Sony Ericsson W395 Walkman

Sony Ericsson zapewnia wspaniałą muzykę dla każdego wprowadzając zgrabny telefon typu slider W395 Walkman z wbudowanymi, dużymi i silnymi głośnikami stereo. Doświadczając jakości high sound oraz dudniących basów, słuchając muzyki z przyjaciółmi, poczujesz się jak na koncercie!

Sony Ericsson prezentując telefon W395 stawia na młodzież. Ciesz się pełnym zakresem wspaniałej muzyki, słuchanej przez specjalne głośniki stereofoniczne wzmacniające barwę dźwięków. Aby przeżycie dźwiękowe było naprawdę wspaniałe, zwiększ głośność, dzięki stereofonicznym słuchawkom HPM-64 z rozszerzonym efektem stereo.

Telefon W395, oferowany w atrakcyjnej cenie, uzupełniony został o specjalne przyciski kontrolne do zarządzania muzyką. Jego karta pamięci o pojemności 1 GB oraz radio FM sprawiają, że będziesz na bieżąco znać topowe przeboje. Popularna funkcja Sony Ericsson TrackID pomoże znaleźć tę konkretną, ulotną piosenkę, nawet jeżeli nie będziesz pewien jej nazwy. Natomiast funkcja PlayNow zapewni Ci dostęp do bogatej oferty mobilnej rozrywki – od niepowtarzalnych tematów i tapet po specjalnie opracowane dzwonki -możliwej do pobrania za pośrednictwem Twojego telefonu

„Sony Ericsson może poszczycić się znajomością oczekiwań młodzieżowego rynku, a model W395 to telefon komórkowy, który odpowiada na wszystkie potrzeby młodych ludzi związane z muzyczną jakością” – powiedział Alexandre Cardon, Global Product Marketing Manager w Sony Ericsson. „Jak dotąd jest to nasz najbardziej ekonomiczny model spośród telefonów typu Walkman, o wzornictwie typu lider, który pozwala użytkownikom dzielić się z przyjaciółmi muzyką i filmami wideo oraz zdjęciami, zapewniając pełną rozrywkę multimedialną.”

A jeżeli muzyka to nie wszystko i tak naprawdę fotografia jest Twoją mocną stroną, skorzystaj z aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2.0 MPix do robienia zdjęć i podziel się nimi z przyjaciółmi na swoim blogu  albo poprzez Bluetooth.

W395 Walkman

Zwiększ głośność za pomocą następujących funkcji:

  • Silne, wbudowane głośniki stereo o wysokiej jakości dźwiękach basu.
  • Zestaw słuchawkowy stereo, dzięki któremu Twój telefon zmieni się w odtwarzacz muzyki specjalnie do tego przeznaczony. Zostań swoim własnym didżejem.
  • Prawdziwa maszyna do słuchania muzyki: odtwarzacz Walkman, TrackID i PlayNow.
  • TrackID – łatwo znajdziesz ulubione utwory.
  • PlayNow – pobierz pełen zakres mobilnej rozrywki.
  • Kryształowo czysty wyświetlacz, aparat fotograficzny o  rozdzielczości 2.0 megapikseli – oglądaj zdjęcia w całej ich krasie.
  • Wsparcie dla gier  („Motion gaming”).

Model W395 Walkman posiada następujące parametry: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900. Telefon W395 Walkman będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału w kolorach Dusky Grey i Blush Titanium.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu