Upgrade/Expand/Protect – promocyjna oferta Tandberg Data

TANDBERG DATA, globalny dostawca profesjonalnych systemów do zabezpieczania i archiwizacji danych, przygotowała atrakcyjną ofertę dla Klientów, którzy chcą przygotować swoje taśmowe rozwiązania do automatycznego backupu na gwałtowny przyrost danych koniecznych do zabezpieczenia. Przy aktualizacji (Upgrade), rozbudowie (Expand) lub ochronie (Protect) aktualnie używanych rozwiązań do backupu, Klienci otrzymują bezpłatnie media oraz możliwość poszerzenia zakresu usług gwarancyjnych i serwisowych po znacznie obniżonych cenach. Promocja będzie trwać do 31. marca 2009 roku.

Upgrade (Aktualizacja) do rozwiązań typu Tandberg StorageLoader

Upgrade aktualnie używanego rozwiązania StorageLoader LTO-1/LTO-2/LTO-3 do StorageLoader LTO-3/LTO-4 to dla Klienta 8 bezpłatnych kaset – 7 nośników danych i 1 kaseta czyszcząca – o wartości rynkowej miedzy 1.100 a 2.000 PLN. Poprzez zastosowanie napędów LTO-3/LTO-4 użytkownicy zyskują zwiększenie pojemności i wydajności, przez co uzyskają skrócenie czasu backupu i odtwarzania danych. Napędy LTO-3 są w pełni kompatybilne w zapisie i odczycie z nośnikami LTO-2 oraz w zapisie
z mediami LTO-1. Natomiast urządzenia LTO-4 czytają i zapisują taśmy LTO-3 oraz są w stanie odczytać nośniki LTO-2. Ta wsteczna kompatybilność gwarantuje długoterminową ochronę inwestycji.

Expand (Rozbudowa) StorageLibrary

Klientom, którzy zdecydują się na rozbudowę swoich bibliotek serii StorageLibrary, TANDBERG DATA oferuje szczególną promocję: przy rozbudowie biblioteki T24 z 12 do 24 slotów użytkownik otrzyma bezpłatnie 5 nośników danych do jednego tygodniowego cyklu backupu. Przy rozbudowie biblioteki T40/T40+ z 24 do 40 slotów będzie to odpowiednio 10 kaset gratis. Dzięki temu użytkownik będzie w stanie zaoszczędzić do 2.500 PLN. Funkcja Capacity on Demand (Wzrost pojemności na życzenie) urządzeń StorageLibrary T24/T40/T40+ umożliwia użytkownikom łatwe zwiększenie pojemności przez dodanie/uaktywnienie dodatkowych slotów zamiast wymiany całych urządzeń.

Protect (Ochrona) poprzez rozszerzenie opcji gwarancyjnych i serwisów

Użytkownikom, których urządzenia nadal pracują i spełniają wymagania sprzętowe, ale kończy się lub już upłynął okres gwarancyjny albo wygasła umowa serwisowa, TANDBERG DATA oferuje 10% rabatu na usługi serwisowe i upgrade gwarancji. W ten sposób Klient może zaoszczędzić do 1.300 PLN. Opcje naprawy na miejscu są oferowane Klientom potrzebującym rozbudowanego serwisu, który zminimalizuje przestoje oraz wywołane przez nie dodatkowe koszty spowodowane awarią urządzenia.

Oferta promocyjna jest dostępna u autoryzowanych Partnerów i dystrybutorów TANDBERG DATA na terenie Polski. Przykładowe ceny rynkowe zalecane przez producenta dla użytkowników końcowych bez VAT wynoszą:

Tandberg StorageLoader LTO-3 SCSI (PN 7193) 2.995,- EUR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu