Taniej na komórki

Operator telefonii internetowej Tartel (www.tartel.pl) obniżył stawki na połączenia z telefonami komórkowymi w Polsce. Obniżce uległy też dwa popularne kierunki międzynarodowe.

Po promocyjnej obniżce cen za własny numer telefonu, który obecnie kosztuje 1 zł, Telefonia bez granic Tartel obniżyła również koszty samych połączeń. Obecnie stawka na połączenia komórkowe w Polsce wynosi tylko 0,39 zł brutto (bez Play) za minutę połączenia oraz 0,89 zł do Play. Koszt połączeń na telefony stacjonarne pozostał bez zmian i wynosi 0,07 zł brutto.

Obniżce uległy również stawki na dwa popularne kierunki międzynarodowe: Kanada i Stany Zjednoczone. Teraz do Kanady można dzwonić za jedyne 4 grosze brutto za minutę połączenia, a do USA za 6 groszy i to zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe. Obniżka cen jest zawsze dobrą informacją, ale obniżka cen na telefony komórkowe to   bardzo dobra informacja.

Dopowiedzmy, że Operator dysponuje sekundowym sposobem naliczania i zgodnie z ideą wyrażoną w nazwie „Telefonia bez granic”, nie limituje wysokości wpłat oraz okresu ważności konta. Usługa jest dostępna w systemie pre-paid (przedpłaty) i bez abonamentu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu