Społeczności znanych marek w komórce – 4fun.TV została kolejnym partnerem portalu www.dopary.pl

W pierwszym tygodniu lutego krakowska spółka Mobiltek podała do wiadomości informację o współpracy z Orange przy nowym projekcie mającym na celu budowanie społeczności w Internecie. Kolejnym partnerem programu został serwis 4fun.tv.

Główną siłą stanowiącą o atrakcyjności tego systemu jest możliwość uruchomienia portalu jako co-brand lub white label dla partnerów chcących pod własną marką budować i rozwijać społeczności korzystając z istniejącego już grona użytkowników, jak również prowadzić wspólne kampanie marketingowe.

W serwisie www.4fun.dopary.pl użytkownicy będą mogli korzystać z wszystkich głównych funkcjonalności, które pozwalają na interakcję między nimi, a które znane są z innych tego typu serwisów w Polsce. Portal będzie także dostępny dla użytkowników telefonów komórkowych pod adresem 4fun.dopary.mobi. Mobiltek jako dostawca technologii będzie na bieżąco dodawać kolejne, innowacyjne funkcjonalności.

Na stronie głównej serwisu 4fun.tv został zamieszczony specjalny, na bieżąco aktualizowany box prezentujący nowych użytkowników, w tym także zarejestrowanych w portalach partnerskich.

Współtworzony przez 4fun.tv portal DoPary.pl skierowany jest do ludzi młodych i ambitnych, nastawionych na nieustanne poszukiwanie nowych wrażeń i doznań, dla których dobra zabawa nigdy się nie kończy, a nowe technologie nie mają tajemnic i stanowią podstawowe narzędzia komunikacji ze znajomymi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu