Sensilab Q10 Koenzym Młodości – źródło witalności

przez | 12/02/2009

Koenzym Q10 nazywany jest witaminą młodości, bo jego wartość w organizmie utrzymuje się na wysokim poziomie do mniej więcej 30. roku życia. Niedobór koenzymu Q10 można uzupełniać, co spowowalnia procesy starzenia, dodaje energii na poziomie komórkowym, wzmacnia serce i usprawnia pracę układu krwionośnego.

Koenzym Q10 jest niezbędny do życia każdej komórki, ponieważ jest odpowiedzialny za jej prawidłowy metabolizm. Jest on substancją witaminopodobną, wszechobecną w żywych komórkach. Do około 30.  roku życia organizm sam wytwarza koenzym Q10 w wystarczającej ilości, lecz wraz z upływem lat nasze komórki zawierają coraz mniejszą jego ilość. W sercu człowieka w wieku 40 lat jest już tylko ¾ pierwotnej wartości koenzymu, a powyżej 70 lat ilość ta spada do połowy. Braki koenzymu Q10 można uzupełniać poprzez odpowiednią dietę i suplementy witaminowe, takie jak Sensilab Q10 Koenzym Młodości.

Uzupełnieniając niedobór koenzymu Q10:

  • pomożesz spowolnić proces starzenia organizmu,
  • pomożesz wzmocnić system immunologiczny,
  • wspomożesz ochronę organizmu przed chorobami sercowo-naczyniowymi (choroba niedokrwienna serca, miadżyca, nadciśnienie tętenicze), paradontozą, stwardnieniem rozsianym i cukrzycą,
  • wspomożesz właściwą przemianę materii.

Niedobór koenzymu Q10 może prowadzić do zaburzeń energetycznych – zmniejsza sprawność komórek, tkanek i całego organizmu. Jego deficyt przejawia się:

  • zespołem przewlekłego zmęczenia,
  • dolegliwościami układów krążenia i immunologicznego,
  • zaburzeniami przemiany materii,
  • spowolnieniem procesów naprawczych organizmu.

Spadek wartości koenzymu Q10 w organizmie o jedynie 25% zwiększa niebezpieczeństwo zaburzeń pracy serca i układu krążenia, może wywołać nadciśnienie.

SENSILAB Q10 Koenzym Młodości pomoże Ci zachować młodość, zdrowie i witalność na dłużej. Skład preparatu oparty jest na innowacyjnej formie koenzymu Q10, który zapewnia jego 6-10 razy wiekszą biodostępność od standardowych form koenzymu. Dawka 10 mg zastasowanego w produkcie marki SENSILAB koenzymu Q10 odpowiada 60 mg form standardowych. W trosce o urodę stosujących preparat osób naukowcy SENSILAB uzupełnili skład o witaminę C, niacynę,  witaminę E, kwas pantotenowy, witaminy z grupy B oraz biotynę.

SENSILAB Q10 Koenzym Młodości – tabletki musujące, sztuk 40/ sugerowana cena 51 zł.

Preparaty Sensilab są dostępne wyłącznie w aptekach.

Szczegóły na www.sensilab.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.