Ruszyła nowa odsłona wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl

przez | 12/02/2009

Wydawnictwo Publikator uruchomiło od początku lutego 2009 roku nową odsłonę istniejącego od 2007 roku wnętrzarskiego portalu Dobrzemieszkaj.pl. Pod adresem www.dobrzemieszkaj.pl obejrzeć można kilka tysięcy zdjęć wnętrz najpiękniejszych domów i mieszkań zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów.

Największym bogactwem serwisu jest licząca kilka tysięcy fotografii i stale poszerzana galeria wnętrz zaaranżowanych przez profesjonalnych projektantów współpracujących w Wydawnictwem Publikator. Bogata galeria zdjęć wnętrz mieszkań i domów jest efektem ponad piętnastoletniej obecności wydawnictwa na rynku pism wnętrzarskich i specjalistycznych.

Nowa odsłona Dobrzemieszkaj.pl to jednak nie tylko imponująca baza zdjęciowa. Atutem serwisu są artykuły dotyczące prezentowanych wnętrz, przybliżające kulisy powstania ich projektów, przedstawiające pomysły projektantów w zakresie aranżacji wnętrz i doboru wyposażenia. Czytelna nawigacja i podział tematyczny (Całe wnętrza, Salony, Kuchnie, Sypialnie, Łazienki, Inne wnętrza) ułatwiają znalezienie informacji interesujących konkretnego użytkownika.

Serwis Dobrzemieszkaj.pl to także artykuły przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz, aktualne podsumowania światowych i polskich targów wnętrzarskich, wywiady z polskimi i zagranicznymi projektantami i designerami. Ponieważ założeniem serwisu jest nie tylko inspirowanie użytkowników, ale również fachowe doradzanie w zakresie aranżacji wnętrz, ważnym elementem serwisu jest cześć poradnikowa. Znaleźć tu więc można porady współpracujących z wydawnictwem projektantów i ekspertów od urządzania wnętrz.

Bogata baza adresów projektantów z każdego regionu Polski pozwala znaleźć pomoc tym, którzy planują urządzanie lub remont mieszkania. W zakładce Projektanci znaleźć można nie tylko dane teleadresowe blisko czterystu pracowni projektowych z całej Polski, ale także zapoznać się z portfolio poszczególnych projektantów. Serwis stoi także otworem dla młodych polskich designerów, którzy mają szansę na nieodpłatne zaprezentowanie swoich pomysłów.

Założeniem serwisu Dobrzemieszkaj.pl jest, że jego współtwórcami będą również użytkownicy. Z tego powodu stworzona została także obszerna cześć społecznościowa. Użytkownicy Dobrzemieszkaj.pl mogą udzielać się na forum serwisu, tworzyć własne galerie wnętrz, oceniać i komentować galerie użytkowników oraz artykuły i realizacje stworzone przez współpracujących z Dobrzemieszkaj.pl projektantów. Najpiękniejsze i najlepiej oceniane galerie oraz najbardziej aktywni użytkownicy będą nagradzani w specjalnie w tym celu stworzonym programie lojalnościowym.

Za realizację serwisu odpowiedzialna jest agencja interaktywna NetArch przy współpracy z projektantem grafiki Dominikiem Blokiem (Blok Design).