Nowa Karta Kredytowa Lotnicza w ofercie Alior Banku

Alior Bank udostępnił Klientom nową kartę kredytową – MasterCard Gold Lotnicza. Dokonując za jej pomocą transakcji bezgotówkowych Klient otrzymuje Premię Lotniczą, którą może wykorzystać na zakup biletu w dowolnej linii lotniczej lub biurze podróży.

Karta Kredytowa Lotnicza, poza pełną dowolnością wyboru linii lotniczej, oferuje też najlepsze warunki premii (cash-back) na polskim rynku. Jej wysokość wynosi 1,5% w przypadku transakcji wykonanych w PLN i 2,5% w przypadku pozostałych walut. Premia jest kumulowana przez bank i łatwo z niej skorzystać. Wystarczy tylko nie później niż 30 dni od daty nabycia biletu lotniczego poinformować Contact Center Alior Banku o jego zakupie i chęci sfinansowania biletu w części lub w całości z posiadanej premii. Alior Bank przeleje wówczas na rachunek karty Klienta odpowiednią kwotę. Uznanie nastąpi w terminie nie późniejszym, niż 14 dni od daty zgłoszenia. W Contact Center Alior Banku można też uzyskać informacje o wysokości zebranej Premii Lotniczej.

Dodatkowo Alior Bank przygotował dla posiadaczy Karty Kredytowej Lotniczej usługę wyszukiwania lotów. Klient kontaktując się z Contact Center Alior Banku może zlecić konsultantom przesłanie mu informacji o atrakcyjnych cenowo i dogodnych połączeniach lotniczych do wskazanego przez niego portu. Konsultanci Alior Bank w oparciu o podstawowe wytyczne takie jak: cena, data, miejsce wylotu czy port docelowy zasugerują posiadaczowi Karty Kredytowej Lotniczej optymalne połączenia. Klient w nie długim czasie po złożeniu zapytania otrzyma maila z wynikami wyszukiwania. Usługa ta będzie bezpłatna dla wszystkich posiadaczy Karty MasterCard Gold Lotnicza i dostępna już od 16 lutego 2009 roku.

Karta Kredytowa Lotnicza objęta jest nie tylko bezpłatnym ubezpieczeniem nieuprawnionych transakcji oraz od rabunku gotówki, ale także darmowym pakietem ubezpieczeń podróżnych, który obejmuje cały świat. Ponadto posiadacze Karty Kredytowej Lotniczej objęci są ubezpieczeniem na życie oraz od utraty pracy. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia nowoczesny mikroprocesor.

Dodatkowe informacje można uzyskać odwiedzając oddział Alior Banku lub dzwoniąc pod numer 9502 (z Polski i z telefonu komórkowego) lub +48 12 9502 (z zagranicy).  W związku ze zmianą numerów przez Telekomunikację Polską, od 15 lutego będą to odpowiednio numery 19502 lub +48 12 19502.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu