Kaspersky Internet Security 2009 w czołówce plebiscytu „Produkt Roku 2009” serwisu benchmark.pl

przez | 12/02/2009

Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, informuje o zakończeniu się plebiscytu „Produkt Roku 2009” zorganizowanego przez redakcję serwisu benchmark.pl, popularnego polskiego portalu działającego w obszarze nowych technologii o tematyce komputerowej. W kategorii „Oprogramowanie” produkt Kaspersky Lab znalazł się w ścisłej czołówce.

Nominacje produktów do plebiscytu zgłaszali czytelnicy serwisu benchmark.pl. Kaspersky Internet Security 2009 był jedynym z dwóch rozwiązań bezpieczeństwa nominowanych w plebiscycie i znalazł się w kategorii „Oprogramowanie”.

W głosowaniu wzięło udział łącznie ponad 3 100 czytelników serwisu. Kaspersky Internet Security 2009 uzyskał 12,4% głosów i został wyprzedzony jedynie przez dwa programy (Adobe Photoshop CS4 oraz darmowy OpenOffice 3.0). Ostatecznie produkt Kaspersky Lab znalazł się w zestawieniu wyżej niż Microsoft Windows Vista.

Wyniki plebiscytu są dostępne w serwisie benchmark.pl: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Produkt_Roku_wedlug_czytelnikow._Rozstrzygniecie-1606/strona/4541.html.