Wykonuj w świetnym stylu wyjątkowe zdjęcia telefonem Sony Ericsson C903 Cyber-shot™

przez | 11/02/2009

„Zobaczyć to znaczy uwierzyć” – to prawda, szczególnie gdy ma się pod ręką telefon C903 Cyber-shot™. Ten elegancki i stylowy telefon komórkowy posiada unikalną, przesuwaną osłonę soczewki, aby robienie wspaniałych zdjęć było tak łatwe, jak to tylko możliwe.

Telefon C903 Cyber-shot™ jest wprost stworzony do tego, aby wykonywać nim godne zapamiętania zdjęcia – po prostu przesuń ochronną osłonę soczewki i pstrykaj! Smukły telefon typu slider posiada specjalnie przyciski do aparatu fotograficznego i imponującą rozdzielczość aparatu – 5.0 MPix, pozwalającą robić duże zdjęcia, bogate w szczegóły i wiernie oddające kolory.

Telefon C903 Cyber-shot™ wypełniony po brzegi różnymi funkcjami, sprawi że zrobisz nim możliwie najlepsze zdjęcia przy zastosowaniu trybu wykrywanie twarzy, który wyszukuje do trzech osób w kadrze jednocześnie oraz funkcji Smile Shutter™, która automatycznie wybiera szerokie uśmiechy. Za pomocą funkcji BestPic™ wykonasz do dziewięciu zdjęć w krótkiej sekwencji – po prostu wybierz najlepsze, a skasuj resztę.

„Model C903 Cyber-shot™ to stylowy i bogaty w funkcje telefon komórkowy ze średniej półki” powiedział Daniel Sandblom, Global Product Marketing Manager w Sony Ericsson. „Telefon C903 Cyber-shot™ powiększa dokonania Sony Ericsson w dziedzinie fotografii cyfrowej i sprawia, że wykonane nim zdjęcia są wyjątkowe i godne zapamiętania.”

Pochwal się zdjęciami na kryształowo czystym, auto-rotacyjnym ekranie o przekątnej 2,4 cala; wyślij je na swoją stronę internetową lub podłącz telefon do ekranu telewizora przy pomocy funkcji TV-out – dzięki temu sprawisz, że pokaz zdjęć będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

C903 Cyber-shot™ posiada także funkcję aGPS – nigdy już nie zagubisz informacji o tym, gdzie wykonałeś zdjęcie lub gdzie jesteś – będziesz mógł po prostu oznaczyć swoje zdjęcia według lokalizacji lub posłużyć się tą funkcją, aby znaleźć drogę do domu czy ulubionej kawiarni.

Telefon C903 Cyber-shot™:

  • Wykonuj naprawdę czyste, duże zdjęcia dzięki funkcji “auto focus” oraz aparatowi fotograficznemu o rozdzielczości 5.0 megapikseli;
  • Przemień fotografowane osoby w gwiazdy ekranu przy pomocy funkcji wykrywanie twarzy i Smile Shutter™;
  • Oglądaj zdjęcia na dużym ekranie, podłączając kabel TV-out;
  • Dodaj nazwę miejsca wykonania zdjęcia do swoich wspomnień lub znajdź drogę dzięki funkcji aGPS.

Telefon C903 Cyber-shot™ posiada następujące parametry GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS/HSPA 900/2100. C903 Cyber-shot™ będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału w kolorach Lacquer Black, Techno White i Glamour Red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.