Wirtualny Salon Firmowy Viessmann 3D

Tagi:

Firma Viessmann Polska uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest wiernym odbiciem rzeczywistego salonu, a który jest wzbogacony możliwościami, jakie daje Internet. Nie wychodząc z domu klienci mogą m.in. zobaczyć na żywo jak pracują urządzenia grzewcze, zaprojektować własną instalację, czy porozmawiać z konsultantem.

Decyzje dotyczące zakupu urządzeń grzewczych, wymagają czasu i zastanowienia. Chcąc wybrać odpowiednią dla siebie instalację grzewczą, musimy dokładnie zapoznać się z ofertą. Pochopna decyzja na lata może rzutować wysokimi rachunkami, czy brakiem poczucia komfortu. Internet stanowi pomocne rozwiązanie, lecz suche informacje, parametry, których często nie rozumiemy, mogą nas zbić z tropu w poszukiwaniu tego najbardziej optymalnego urządzenia grzewczego. Wizyta w salonie wymaga czasu i dostosowania się do godzin otwarcia. Viessmann wychodzi nam z pomocą. W styczniu 2009 roku Viessmann Polska, jako pierwsza z branży grzewczej, uruchomiła Wirtualny Salon Firmowy 3D, który jest dostępny w serwisie internetowym www.kotly.pl .

Viessmann jest firmą, która nie tylko podąża za trendami, ale która wyznacza nowe kierunki działania. Chodzi tutaj zarówno o innowacyjność urządzeń grzewczych, jak również o innowacyjne rozwiązania marketingowe, ułatwiające klientom dostęp do bogatej oferty Viessmann. Wirtualny Salon Firmowy 3D jest zbudowany w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Dzięki temu z łatwością możemy zapoznać się z interesującymi nas urządzeniami. Jest to pierwsza w Polsce przestrzenna wizualizacja urządzeń grzewczych. Stwarza to nam możliwość obserwowania urządzeń w pracy, zapoznania się z ich właściwościami, czy parametrami technicznymi. Między innymi możemy zobaczyć jak pracuje instalacja z pompą ciepła w domu jednorodzinnym i jakie są koszty jego ogrzewania. Bardziej dociekliwe osoby, przy pomocy kalkulatora on- line, mogą nawet „zaprojektować” swoją instalację kolektorów słonecznych.

Urządzenia grzewcze firmy Viessmann wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym, „dyskretnym” designem, dzięki czemu mogą być bezpośrednio zainstalowane w pomieszczeniach użytkowych, a nie tylko w typowej kotłowni. Firma Viessmann rozwinęła bogatą ofertę kotłów wiszących, a także kompaktowych central grzewczych, które z łatwością można wkomponować we wnętrza budynku tak, aby stanowiły ich estetyczny i funkcjonalny element. Wirtualny Salon Firmowy 3D stanowi doskonałą możliwość oceny przez Klienta designu i wyobrażenia sobie, jak dane urządzenie będzie się prezentowało w rzeczywistości.

W razie pytań, jakie nasuwają się po zapoznaniu się z ofertą Wirtualnego Salonu, za pomocą popularnych komunikatorów typu Skype, czy Gadu Gadu, możemy porozmawiać z wykwalifikowanym konsultantem, który udzieli nam wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Łatwo też znajdziemy rzeczywisty Salon Firmowy Viessmann w swojej okolicy, gdzie oprócz porady fachowej, zlecimy zaprojektowanie i wykonanie instalacji grzewczej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu