Systemy audiowizualne z dźwiękiem TOA

przez | 11/02/2009

Veracomp wzbogacił ofertę rozwiązań audiowizualnych o systemy nagłaśniania TOA Electronics Europe, producenta profesjonalnych rozwiązań z dziedziny audio i bezpieczeństwa. Na mocy umowy, Veracomp został dystrybutorem TOA w Polsce.

Współpraca z TOA i pozostałymi producentami profesjonalnych urządzeń audio-wideo  (AMX i Kramer Electronics) umożliwi Veracomp stworzenie kompleksowej oferty rozwiązań audiowizualnych dla integratorów.  Firmy, które zajmują się wdrażaniem instalacji audiowizualnych będą mogły wyposażyć dowolne pomieszczenie, czy budynek w systemy nagłośnienia, zaawansowanej kontroli i integracji multimediów, przesyłu i zarządzania sygnałami audio i wideo. Co więcej otrzymają od Veracomp wsparcie techniczne, marketingowe i edukacyjne oraz usługi projektowania i programowania systemów.

„Budując ofertę zaawansowanych systemów audiowizualnych chcemy wesprzeć firmy i zainspirować je do udziału w projektach wyposażania rosnących jak grzyby po deszczu centrów konferencyjnych i targowych, obiektów biurowych i aren sportowych.” – powiedział Michał Rędziak kierownik ds. systemów audiowizualnych w Veracomp SA.

W ofercie Veracomp znalazły się następujące rozwiązania TOA Electronics Europe: głośniki (m.in. fashion, harmoniczne, HiFi, kulowe, macierzowe, ścienne, sufitowe, wiszące, projekcyjne, hotelowe, tubowe), mikrofony (biurkowe, ręczne otra bezprzewodowe systemy mikrofonowe), systemy interkomowe (sieciowe i bezprzewodowe), adaptery sieciowe audio (umożliwiają nadawanie sygnałów audio na duże odległości), cyfrowe matryce i miksery instalacyjne (zarządzające dźwiękiem), wzmacniacze, megafony, mobilne systemy konferencyjne, procesory sygnałowe oraz szeroka gama osprzętu (np. akcesoria, mocowania i uchwyty).

Systemy nagłaśniające i komunikacji TOA Electronics Europe znaleźć można na całym świecie w obiektach sportowych (np. obiekty olimpijskie w Chinach, stadiony San Siro i Stade du France), handlowych, centrach konferencyjnych, biurowcach (np. centrum finansowe Taipiei 101 na Tajwanie), fabrykach, budynkach administracji i samorządu, placówkach medycznych, uczelniach, instytucjach kulturalnych (np. Teatr Dramatyczny w Warszawie), transporcie, lotniskach a nawet obiektach historycznych (np. Wersal, Wielki Pałac Konstantynowski w Sankt Petersburgu) i sakralnych.