Miłosne „gadu-gadu” na głos w Walentynki

Tagi:

Zbliżają się Walentynki  – czas miłosnych uniesień i wyznań, przegadanych spotkań i spędzonych w romantycznej atmosferze wieczorów. Z tej okazji producent komunikatora Gadu-Gadu przygotował dla wszystkich swoich użytkowników nie lada prezent – bezpłatne rozmowy telefoniczne z komunikatora na polskie numery stacjonarne i wybrane numery zagraniczne. Dzięki temu można przegadać całą noc…

Powszechnie wiadomo, że codzienne Gadu-Gadu przy komputerze to nie tylko rozmowy biznesowe, towarzyskie, ale także przypadkowe „gadu-gadu”, od którego zaczyna się znajomość, przyjaźń, uczucie, miłość na całe życie.

Dla tych wszystkich, którzy w najbliższych dniach będą chcieli telefonicznie wyznać swoje uczucie lub po prostu pozdrowić najbliższych przez telefon, Gadu-Gadu przygotowało bezpłatne rozmowy telefoniczne. Prosto ze swojego komputera i zainstalowanego w nim komunikatora internauci będą mogli złożyć telefoniczne życzenia walentynkowe. Wystarczy posiadać komputer i Gadu-Gadu, aby dzwonić za… 0 zł.

Oferta bezpłatnych rozmów telefonicznych obowiązuje w dniach 13,14,15 lutego i obejmuje rozmowy głosowe na krajowe numery stacjonarne i wybrane numery zagraniczne (Austria, Irlandia, Francja, Kanada, Niemcy, Norwegia, Szwecja, USA, Wielka Brytania, Włochy). Użytkownik musi posiadać nr GG (konto) od minimum 30 dni. Saldo konta GG nie ma znaczenia – może wynosić nawet… 0 zł.

Oferta Walentynowa obowiązuje w dniach:  od 13 lutego od godz. 12.00 do dnia 15 lutego do godz. 23.59.59.

Więcej: www.naglos.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu