Dobry design w masowych gadżetach. Fortress Gifts dla zapracowanych

Jaki gadżet może zaskoczyć, skłonić do zakupu głównego produktu, a jednocześnie pomoże zdobyć i zatrzymać Klienta na dłużej? Fortress Gifts zaproponował kolekcję gadżetów promocyjnych dla zapracowanych. Designerskie i funkcjonalne akcesoria z neoprenu pomogą zorganizować dzień. Eleganckie przedmioty użytkowe z przyjaznego materiału z oryginalnym nadrukiem będą miłym dodatkiem, na różne pory dnia. Są także drobne przedmioty, jak fantazyjne opakowania na śniadania  spełniające również funkcję podkładki czy etui na drobiazgi. Dobry design na co dzień.  Mały gadżet, a cieszy…

Fortress Gifts zaproponował tym razem grupę produktów promocyjnych wykonanych  z neoprenu – przyjaznego w dotyku, lekkiego materiału, łatwo poddającego się obróbce, z możliwością umieszczenia logo czy wyjątkowego nadruku.

Nowością na rynku artykułów promocyjnych jest seria toreb na laptopy, kosmetyczek  z fantazyjnymi motywami. Z pewnością wyróżnią właściciela. Wymyślne, ale praktyczne torebki na śniadania, z miejscem na butelkę wody czy soku, spełniają także funkcję podkładki. Przyjazne środowisku torby są wielokrotnego użytku. To ich dodatkowa wartość.

Neopren jest wykorzystywany także przy produkcji drobnych przedmiotów. Kolorowe futerały na płyty CD czy okulary, doskonale wyglądają, ale i zabezpieczą je przed uszkodzeniami. Etui na komórki i aparaty cyfrowe mają praktyczne zastosowanie podczas ekstremalnych wyjazdów czy wypadów poza miasto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu