„Mistrzostwa Polski w całowaniu” – ruszył walentynkowy konkurs w nowym portalu Orange.DoPary.pl

Do 14 lutego w serwisie Orange.DoPary.pl zostanie rozesłanych tysiące wirtualnych buziaków. Krakowska spółka Mobiltek wraz z partnerem, siecią komórkową Orange,  rozpoczęły konkurs „Mistrzostwa Polski w całowaniu”.

Orange.DoPary.pl jest pierwszym co-brandowym serwisem nowego projektu randkowego Mobiltek. Walentynkowy konkurs jest ich kolejnym wspólnym przedsięwzięciem w zakresie aktywnej promocji portalu społecznościowego.

Udział w konkursie wymaga rejestracji na portalu www.orange.dopary.pl lub z komórki na: orange.dopary.mobi. Zadaniem uczestników jest wysłanie buziaków do jak największej liczby użytkowników płci przeciwnej. Ilość wysłanych buziaków  jest na bieżąco aktualizowana w rankingu. Konkurs  wygrają najbardziej „całuśni” w kategoriach Kabieta i Mężczyzna.
# Każdy z użytkowników serwisu Orange.DoPary.pl  może wygrać atrakcyjne nagrody – telefony Asus P552 z ekranem dotykowym, aparatem 2 Mpix, odtwarzaczem mp3 i GPSem oraz darmowe abonamenty w serwisie DoPary.pl

Podstawowym obszarem działalności krakowskiej spółki Mobiltek S.A. jest agregacja usług SMS oraz świadczenie usług z zakresu mobilnych usług finansowych. Spółka jest laureatem wielu prestiżowych konkursów międzynarodowych i zwycięzcą licznych nagród za innowacyjność technologiczną i kreację. Ponadto Mobiltek zajmuje się projektowaniem i rozwojem nowoczesnych aplikacji przeznaczonych na telefony komórkowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu