Zoho zdobył nagrodę Technology of the Year 2009 przyznawaną przez InfoWorld

W dniu wczorajszym firma AdventNet ogłosiła, że jej produkt, Zoho zdobył główną nagrodę InfoWorld 2009 Technology of the Year Awards w kategorii “Najlepszego Alternatywnego Produktu Biurowego”. Nagroda ta przyznawana jest przez wydawców i recenzentów Centrum Testów InfoWorld, którzy wybierają najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty IT.

Jak podaje InfoWorld: “Jeśli chcesz zastosować technologię SaaS, Zoho może być pakietem, na który czekałeś. Zoho to pakiet aplikacji zwiększających wydajność oraz aplikacji przeznaczonych dla biznesu, korzystając z Google Gears możesz pracować nawet wtedy, kiedy nie masz dostępu do sieci Internet. Zoho to jedyna znana nam alternatywa dla Microsoft Office, zapewniająca kompleksową obsługę firmy. Jest to też jedyna aplikacja obsługująca makra utworzone w Microsoft Excel.”

Zoho udostępnia bezpłatnie pakiet aplikacji biurowych, zapewnia też szereg wysokiej jakości aplikacji biznesowych podnoszących wydajność pracy. Pakiet aplikacji biznesowych obejmuje Zoho CRM, Zoho Faktura, Zoho Projekty, Zoho Mail, oraz wiele innych. Oprogramowanie Zoho, dostępne na polskiej stronie internetowej www.biznespakiet.pl umożliwia małym i średnim firmom kompleksową obsługę w obszarze współpracy oraz zarządzania informacjami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oceny Zoho dokonanej przez InfoWorld zapraszamy na tę stronę internetową: http://www.infoworld.com/slideshow/2009/01/194-2009_technology-3.html.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej www.biznespakiet.pl i zapoznanie się z szeroką gamą dostępnych aplikacji i ich przeróżnych funkcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu