Trak Dual Sim z telewizją, czujnikiem wstrząsów i 2mpix aparatem

Wkrótce na rynek trafi kolejny telefon komórkowy Dual Sim Active marki TRAK z funkcją telewizji analogowej, model CP-330. Urządzenie wyposażono w najwyższej klasy ekran dotykowy QVGA 2,6” z aktywnym menu sterowanym poprzez ruch po ekranie, nie jest to jednak jedyna metoda sterowania urządzeniem, można tego dokonać z wykorzystaniem czujnika wstrząsów – G-sensor. Telefon jako pierwszy posiadać będzie aparat cyfrowy 2 mega piksele.

CP-330 to kolejny model telefony TRAK wyposażony w funkcję Dual Sim Active, pozwalającą na jednoczesną obsługę dwóch kart SIM, a co za tym idzie możliwość korzystania z oferty dwóch operatorów jednocześnie, bez konieczności posiadania dwóch telefonów. Takie rozwiązanie pozwala na duże oszczędności, zarazem dając komfort korzystania tylko z jednego telefonu.

Telefon wyposażono w najwyższej klasy ekran dotykowy LCD QVGA o przekątnej 2,6”, zintegrowany z przednim panelem, wykończonym na wysoki połysk, oraz z oksydowaną ramką, całość nadaje urządzeniu niepowtarzalny wygląd. Oprócz sterowania przy pomocy ekranu dotykowego oraz klawisza kierunkowego, można korzystać również z czujnika wstrząsów G-sensor, charakterystycznego dla marki Trak

Wbudowany tuner telewizji analogowej zapewnia darmową rozrywkę w prawie każdym miejscu. Dzięki temu można oglądać wszystkie ogólnodostępne kanały telewizji analogowej bez opłat do operatora GSM. Oprócz telewizji telefon oferuje możliwość korzystania z radia FM, odtwarzacza audio i video, czy przeglądarki zdjęć. Nowością wśród telefonów Trak jest aparat 2 mega piksele, potrafiący robić zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200piksele, może on działać w trybie kamery, a po podłączeniu do komputera w trybie kamery internetowej.

CP-330 działa w czterech zakresach (850/900/1800/1900MHz), posiada wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 2.0, modem GPRS, a także przeglądarkę WAP. Czytnik kart pamięć pozwala na obsługę kart pamięci microSD o pojemności do 8GB w tym nowoczesne karty SDHC.

Kalendarz oraz lista zadań dają możliwość zaplanowania spotkań, przypomnienia o czyjś urodzinach czy też konieczności wykonania rozmowy telefonicznej. Oczywiście na wyposażeniu znajduje się zegar, budzik z funkcja zapamiętania aż do 5 różnych alarmów.  Zegar światowy, pokazuje czas w każdym miejscu na świecie, do tego kalkulator, przelicznik walut, stoper, gry to standard w telefonach marki TRAK.

CP-330 posiada 2 letnią gwarancję w systemie door-to-door, na wyposażeniu znajduje się ładowarka sieciowa, kabel USB, zestaw słuchawkowy stereo, karta microSD 2GB, dwie baterie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu