Sympatia.pl organizuje imprezy walentynkowe w Polsce i w Anglii

Należący do Grupy Onet.pl najpopularniejszy polski serwis randkowy Sympatia.pl po raz kolejny, w walentynkowy wieczór, połączy swoich użytkowników w pary podczas imprez w Warszawie, Krakowie i Londynie.

Zorganizowana przez Sympatia.pl impreza walentynkowa w Warszawie przebiegnie pod nazwą Broadway Show? YES! Zabawa w stylu lat 20. i 30. odbędzie się w klubie Melodia. Wśród atrakcji znajdą się zabytkowe auta w tego okresu, cygara, gra w pokera – w obecności profesjonalnych krupierów – ruletkę i Black Jacka oraz pokaz tanga w wykonaniu Blanki Winiarskiej. Uczestnicy Broadway Show będą mogli poznawać się w trakcie zabawy „szybkich randek”.

W londyńskim klubie Viva odbędzie się impreza walentynkowa pod hasłem James Bond Party z Sympatią. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje m.in. kasyno, sportowe samochody, muzyka z filmów o sławnym agencie oraz James Bond w roli głównej.

Trzecia z walentynkowych imprez Sympatii Are you a single? jest dedykowana wielbicielom klubowych rytmów i odbędzie się ona w Krakowie w klubie Enso, gdzie muzykę zapewnią znani DJ-e.

„Już po raz szósty, 14 lutego, organizujemy imprezę walentynkową, której celem jest integracja użytkowników naszego serwisu. Serwis Sympatia.pl jest miejscem, gdzie ludzie poznają się, nawiązują przyjaźnie, odnajdują swoją miłość. Każdy z uczestników imprezy otrzyma opaskę na rękę. Czerwona opaska symbolizować będzie miłość, biała – przygodę, a pomarańczowa poszukiwanie przyjaźni” – mówi Ewa Sapieja manager ds. promocji i działań off-line serwisu Sympatia.pl

Walentynki organizowane przez serwis Sympatia.pl stanowią alternatywę dla wszystkich, którzy nie mogą spędzić tego wieczoru w towarzystwie swojej drugiej połówki. Dzięki spotkaniom organizowanym przez serwis Sympatia.pl wiele osób ma szanse na poznanie inspirujących ludzi.

Szczegóły dotyczące imprez znajdują się na: http://sympatia.onet.pl/5,1,10578,imprezy.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu