Rezerwacja on-line w Cititravel.pl

Możliwość zarezerwowania i opłacenia wybranych wakacji on-line to nowość w serwisie turystycznym Cititravel Polska. System gwarantuje wyświetlanie się pełnych cen wyjazdów, z uwzględnionymi opłatami lotniskowymi, dopłatami paliwowymi itp. Działa od poniedziałku.

Moduł, oparty na systemie rezerwacyjnym Merlin, pozwala na samodzielne wybranie interesującej nas wycieczki, zarezerwowanie jej w systemie touroperatora oraz opłacenie za pomocą karty kredytowej lub przelewu przez Internet, a to wszystko bez pomocy Konsultanta i poza godzinami pracy biura.

Po kliknięciu w przycisk „Kup on-line” następuje automatyczna rezerwacja wybranego hotelu oraz miejsc w samolocie w systemie touroperatora. Aby kupić samemu wycieczkę należy podać niezbędne dane, następnie można jeszcze raz zweryfikować ich poprawność i upewnić się, że cena nie uległa zmianie. Następnie wystarczy już tylko zaznaczyć jaki rodzaj płatności wybieramy. System pokazuje też jaka jest niezbędna wpłata minimalna oraz podaje kolejne terminy płatności reszty wycieczki. Płatności dokonywane są przez znany i rekomendowany na całym świecie system Dotpay, umożliwiający bezpieczne płatności kartą oraz przelewem z 19 banków.

Rezerwacja on-line to niewątpliwie najtańszy i najszybszy sposób na wypełnienie czasu urlopowego, w dodatku o dowolnej godzinie i z dowolnego miejsca na świecie. Taka forma zakupu wczasów nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, jak w przypadku innych zakupów on-line np. kosztów przesyłki.

– Statystyki wykazują, że wiele osób przegląda oferty wyjazdów w nocy oraz w godzinach przedpołudniowych (w pracy) – dzięki „kup on-line” mają one możliwość natychmiastowego sprawdzenia czy interesujące je wyjazdy są dostępne oraz natychmiast dokonać zakupu. – mówi Barbara Czaplińska z Cititravel.pl. Kup-online to rozwiązanie idealne dla osób poszukujących atrakcyjnych cenowo wyjazdów Last Minute i Hitów dnia. Nigdy wcześniej osoby te nie miały możliwości tak szybkiej rezerwacji wyszukanej oferty. Teraz możliwy jest zakup wyjazdu już kilka minut po pojawieniu się oferty w systemie. Co w normalnych warunkach  jest ograniczone przez godziny otwarcia biur i dostępność konsultantów – dodaje Czaplińska.

W najbliższym czasie portal Cititravel.pl będzie wzbogacony o rankingi najczęściej wybieranych destynacji, opinie o hotelach. Już teraz można przeczytać na stronie „Relacje z wakacji” nadsyłane przez klientów portalu i nie tylko.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu