Pierwszy telefon DUAL SIM Active w wersji sidle w ofercie TRAK

Wkrótce na rynek trafi pierwszy telefon komórkowy marki TRAK typu sidle, model CP-210. Rozsuwana klawiatura czyni telefon urządzeniem niewielkich rozmiarów, eleganckie lakierowanie, z oksydowanymi dodatkami oraz skórzanym wykończeniem tylnej klapki powoduje że telefon wygląda bardzo elegancko CP-210 działa w trybie Dual SIM Active, a co za tym idzie, daje możliwość korzystania z oferty dwóch operatorów jednocześnie, bez konieczności posiadania dwóch telefonów. Takie rozwiązanie pozwala na duże oszczędności, zarazem dając zarazem komfort korzystania tylko z jednego telefonu.

CP-210 otwiera nową linię telefonów komórkowych oferowanych  przez Trak dołączy pierwszy model typu sidle z rozsuwaną klawiaturą. Takie rozwiązanie pozwoliło na stworzenie urządzenia o bardzo małych rozmiarach, dodatkowo wykończenie obudowy na wysoki połysk, z dodatkami oksydowanymi w kolorze tytanowym oraz wykończeniem tylnej obudowy skóra, nadało telefonowi eleganckiego wyglądu.

Telefon wyposażono w 2.0” dotykowy ekran LCD, dzięki któremu sterowanie urządzeniem odbywa się nie tylko przy pomocy standardowych klawiszy, ale również poprzez wybór funkcji na ekranie, co dodatkowo ułatwia chowany w obudowie rysiki.  CP-210 działa w dwóch zakresach (900/1800MHz), posiada wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 2.0, modem GPRS, a także przeglądarkę WAP. Czytnik kart pamięć pozwala na obsługę kart pamięci microSD o pojemności do 8GB w tym nowoczesne karty SDHC.

Urządzenia posiada liczne funkcje multimedialne, do najistotniejszych z nich można zaliczyć wbudowane radio FM, aparat z funkcją kamery, który dodatkowo po podłączeniu z komputerem może służyć jako kamera internetowa. Po wgraniu na kartę pamięci utworów muzycznych, video, plików graficznych czy tekstowych można je odtwarzać na telefonie poprzez wbudowane oprogramowanie. Kalendarz oraz lista zadań dają możliwość zaplanowania spotkań, przypomnienia o czyjś urodzinach czy też konieczności wykonania rozmowy telefonicznej. Oczywiście na wyposażeniu znajduje się zegar, budzik z funkcją zapamiętania aż do 5 różnych alarmów.  Zegar światowy, pokazuje czas w każdym miejscu na świecie, do tego kalkulator, przelicznik walut, stoper, gry to standard w telefonach marki TRAK. Ciekawostką jest funkcja latarki wykorzystuje ona wbudowaną diodę LED umieszoną w górnej części telefonu.

CP-210 posiada 2 letnią gwarancję w systemie door-to-door, na wyposażeniu znajduje się ładowarka sieciowa, kabel USB, zestaw słuchawkowy stereo, karta microSD 2GB, dwie baterie.

Sugerowana cena detaliczna CP-210 – 499zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu