Generowanie kodów kreskowych bezpośrednio z systemu SAP

Firma HDF, twórca między innymi oprogramowania współpracującego z systemami automatycznej identyfikacji, wprowadziła do swojej oferty program RBarc+.  Aplikacja ta umożliwia drukowanie, wysyłanie oraz archiwizowanie dokumentów zawierających kody kreskowe stworzonych w systemie SAP.

Jak zaznacza dyrektor sprzedaży w firmie HDF – Sebastian Nawrot – „Drukowanie kodów kreskowych bezpośrednio z systemu SAP stanowiło do tej pory duże wyzwanie dla naszych Klientów. Powszechnie stosowanym rozwiązaniem tego problemu było wyposażenie każdej drukarki w specjalną kasetę zawierającą informacje o kodach kreskowych. Kasety te są niestety bardzo drogie, przez co rozwiązanie to staje się nieopłacalne przy większej liczbie drukarek w firmie. Dlatego w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw pracujących w systemie SAP, HDF zdecydowało się na wprowadzenie do oferty programu RBarc+.” RBarc+ to jedyny produkt na rynku, który umożliwia drukowanie dokumentów zawierających kody kreskowe na dowolnych drukarkach w przedsiębiorstwie, bezpośrednio z systemu SAP. Ponadto program pozwala na zachowanie oryginalnych dokumentów razem z kodami kreskowymi w formie elektronicznej, wysyłanie dokumentów z kodami poprzez e-mail lub faxem oraz zapisywanie ich w formacie PDF.

„Fakt, iż RBarc+ został napisany w środowisku projektowym ABAP – czyli w tym samym języku projektowym co system SAP – pozwala na szybką i bezproblemową integrację programu z system” – dodaje kierownik działu programistów w firmie HDF. Ogromną zaletą programu jest również fakt, iż RBarc+ działa w każdym środowisku w którym zainstalowany został system SAP (Windows, Linux, Unix i AS/400).

HDF jest rozpoznawalny na rynku jako producent i dostawca aplikacji wspomagających procesy produkcyjne (HDF Kanban), systemu magazynowego WMS czy oprogramowania do generowania kodów kreskowych i projektowania etykiet. Program RBarc+ poszerzył bogatą ofertę firmy o kolejne rozwiązanie wykorzystujące technologię kodów kreskowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu