Rekordowy styczeń

Metamorfoza serwisów grupy Gratka przyniosła efekty. W ubiegłym miesiącu portal odwiedziła rekordowa liczba ponad 4 200 000 użytkowników (źródło: Gemius Traffic, styczeń 2009r.). To najlepszy wynik w dziewięcioletniej historii serwisu.

Tak dobry wynik napawa optymizmem. Przez blisko dziesięć lat internauci zdążyli przyzwyczaić się już do naszego serwisu i wielu z nich uważa go za swoje pierwsze źródło informacji jeżeli chodzi o ogłoszenia w Sieci – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o.. Warto również wspomnieć, że w zeszłym roku nasz serwis przeszedł gruntowne zmiany z myślą o osobach nas odwiedzających. Postawiono na multiwyszukiwarkę, przejrzysty podział kategorii ogłoszeniowych, intuicyjne menu – internauci na pewno to zauważyli i docenili – dodaje Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu.

Jednocześnie od sierpnia 2008 roku liczba ogłoszeń w serwisie Gratka.pl ciągle rośnie i utrzymuje się na poziomie powyżej 3 milionów ofert.

Nasz zespół nieustanie udoskonala serwis, gdyż mamy jasno określony cel: Chcemy, aby portal Gratka.pl docelowo był najlepszym polskim serwisem ogłoszeniowym. – zauważa Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu