Park Handlowy Auchan Bielany przedstawia pomysły na prezent walentynkowy

Od początku lutego stres coraz bardziej daje o sobie znać… Człowiek snuje się godzinami po mieście, ogląda sklepowe wystawy w nadziei na inspiracje… Jednak ciągle nic nie przychodzi do głowy? Zapraszamy więc do Parku Handlowego Auchan Bielany – u nas pomysły na magiczny walentynkowy prezent same się znajdują!

Miłośnicy najnowszych technologii i gadżetów – pożądają z wzajemnością bez względu na płeć – nowego notebooka lub MP3, które znajdziemy w sklepach Media Markt i Vobis. Ciągle modne jako prezenty Walentynkowe są iPody firmy Apple – sklep iSpot. Obdarowana iPodem ukochana osoba poprzez dotyk, w każdej chwili będzie mogła odtwarzać wspólne zdjęcia, film lub ulubioną piosenkę. W ten sposób zawsze będzie blisko Ciebie.

Serce żadnej kobiety nigdy nie pozostanie obojętne na piękną biżuterię. Pamiętajmy, że brylanty są najlepszym przyjacielem kobiet. Dlatego stylowy zegarek, kolczyki, naszyjnik czy bransoletka sprawdzą się doskonale dla każdej z Pań, a zwłaszcza w sytuacji gdy uważamy, że na pierścionek zaręczynowy jest jeszcze nieco za wcześnie… Duży wybór i cenne porady znajdziemy w sklepach Apart i Yes.

Jeśli jesteśmy w stu procentach pewni gustu naszej drugiej połówki, doskonałym prezentem będą perfumy. Ulubiony zapach bez trudu znajdziemy w perfumerii Douglas. Co jeśli nasz budżet na prezent walentynkowy nie jest zbyt wysoki lub po prostu zależy nam na kupnie drobiazgu? Kolorowa poduszeczka spryskana naszymi ulubionymi perfumami, ramka ze wspólnym zdjęciem lub świeczka zapachowa to strzał w dziesiątkę. Takie prezenty z pewnością znajdziesz w sklepie Jysk.

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej inspiracji, zapraszamy do nas! W Parku Handlowym Auchan Bielany to właśnie pomysły czekają na Ciebie!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu