Od jutra startują targi reklamy RemaDays

przez | 09/02/2009

Blisko 460-ciu wystawców, liderów w swoich sektorach, zaprezentuje na targach RemaDays setki nowych rozwiązań produktowych i technologicznych.

Targi organizowane przez poznańską firmę GJC Inter Media to okazja do prezentacji  firm z takich sektorów jak upominki reklamowe, out&indoor czy technology. Równolegle z targami odbędzie się RemaCongress, podczas którego zwiedzający będą mieli sposobność, aby uczestniczyć m.in. w debacie redaktorów naczelnych czasopism marketingowych, a także w panelu konferencyjnym Gift Expert, poświęconym sprzedaży upominków reklamowych przez internet.

Na gości targowych czeka nie lada gratka, gdyż pierwszego i drugiego dnia targów, organizatorzy przygotowali loterię, w której będą do wygrania ekskluzywne zestawy zegarków Armani. Zwieńczeniem pierwszego targowego dnia będzie Gala Wystawców, na której zostaną wręczone Korony Reklamy – branżowe nagrody dla najlepszych firm w branży reklamowej.

V targi RemaDays są organizowane w dniach 10 -12 lutego w warszawskim Expo XXI przy  ulicy Prądzyńskiego 12/14. Targi są otwarte dla zwiedzających 10 i 11 lutego od 10:00 do 17:00, 12 lutego od 10.00 do 16.00.

Wszystko, co sprawi, że  firma wyróżni się spośród innych, zaintryguje i zwróci uwagę potencjalnych klientów w jednym czasie i miejscu, tylko na RemaDays!