Multi-tabs Active na Walentynki

Walentynki to nie tylko kino, kawiarnia i spacer, jak mówią słowa niezapomnianej piosenki – to także romantyczny wieczór we dwoje. Na ten dzień może nam się przydać wyjątkowa energia w sypialni. Zawarty w Multi-tabs Activ żeń-szeń wzmacnia aktywność seksualną – a jest go wyjątkowo dużo, bo aż 127mg! Dzięki niemu, a także bogatemu kompletowi 11 witamin i 8 minerałów mamy więcej siły i ochoty do życia zarówno w dzień jak i w nocy!

Jak zapewnić sobie udane Walentynki? 14 luty to dla wielu dzień wyjątkowy i chociaż nie doczekał się jeszcze statusu święta narodowego, staramy się ten dzień uczcić szczególnie. Zanim jednak nadejdzie romantyczny wieczór trzeba sobie poradzić z codziennymi obowiązkami i dopiero później oddać się przyjemnościom. Aby nie zasypiać po całym dniu pracy i wieczorem aktywnie uczestniczyć w walentynkowym święcie dodaj sobie więcej energii!

Preparat Multi-tabs® Active firmy Ferrosan wzmocni Twój organizm o odpowiednią dawką witamin i minerałów wzbogaconych dodatkowo o adaptogeny, które działają w organizmie jak regulatory – uaktywniają substancje uspakajające lub pobudzające w zależności od potrzeb organizmu i wymagań środowiska. Najlepiej znanym adaptogenem jest naturalny wyciąg z żeń-szenia. Wyjątkowo dużą jego dawkę – 127mg –  znajdziemy właśnie w Multi-tabs® Active.

Ekstrakt z żeń-szenia w połączeniu z zestawem witamin i minerałów, odpowiednio dobranych pod kątem dziennego zapotrzebowania organizmu, zwiększa naszą tolerancję na stres, podnosi zdolność do wysiłku fizycznego a co najważniejsze dodaje sił witalnych. Właściwości żeń-szenia pomagają zwalczyć przejściowe kłopoty z pamięcią czy koncentracją – szczególnie w najważniejszych momentach… Komplet witamin i minerałów dodatkowo wzmacnia nasz organizm, dzięki czemu – przy regularnym stosowaniu – nasz organizm pozostaje chroniony na dłużej i mniej groźne stają się zimowe infekcje.

Z Multi-tabs Active® chętniej oddamy się ulubionym aktywnością kiedy pogoda nas nie rozpieszcza i lepiej nie wychodzić z domu, a szczególnie z łóżka…

Extra dawka żeń-szenia w Multi-tabs Active® – 2 razy więcej energii – wystarczy jedna tabletka dziennie!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu