Nowa wtyczka Zoho Notebook oraz inne aktualizacje

przez | 06/02/2009

Zoho, dostawca aplikacji online, udostępnianych na stronie www.biznespakiet.pl wprowadził kolejne aktualizacje w oprogramowaniu. Nowe funkcje obejmują zaktualizowaną wtyczkę Zoho Notebook, importowanie danych z Google Notebook oraz nową Stronę Tekstową.

Wtyczka Zoho Notebook

Nowa Wtyczka Zoho Notebook to udogodnienie wprowadzone przez Zoho mające na celu zapewnienie komfortowego dostępu do notatek sporządzonych w Zoho wprost z przeglądarki Firefox. Po zainstalowaniu wtyczki ikona Zoho Notebook pojawia się w prawym dolnym rogu przeglądarki. Aby przeglądać zawartość Zoho Notebook lub utworzyć nowe notatki wystarczy kliknąć na tę ikonę. Treść jest automatycznie synchronizowana z wersją online Zoho Notebook.

Wtyczka dostępna w wersji beta obsługuje na razie tyko pliki tekstowe, pozwala jednak na tworzenie i eksportowanie wprost do Zoho obrazów typu screenshot.

Importowanie danych z Google Notebook

Mając na celu ułatwienie dostępu do swoich produktów Zoho zapewnił szybki i prosty sposób importowania danych z Google Notebook wprost do Zoho Notebook. Mając zainstalowaną wtyczkę Zoho Notebook wystarczy otworzyć notes Zoho i Google jednocześnie, skorzystać z tego linku i kliknąć Start

Nowa Strona Tekstowa

Zoho wprowadził również nowy, łatwiejszy sposób dodawania notatek tekstowych do Zoho Notebook. Utworzono nowy typ strony, o nazwie Strona Tekstowa. Pozwala ona na dodawanie tekstu na stronie w układzie pionowym, czyli jedną notatkę pod drugą.

Zoho wierzy, że użytkownicy docenią jego starania w dążeniu do zapewnienia komfortu użytkowania wszystkim swoim klientom. Skrócenie i ułatwienie pewnych procesów zapewne przyczyni się do pozyskania przez Zoho grona nowych użytkowników.

Aby śledzić na bieżąco działania Zoho, zapraszamy na stronę www.biznespakiet.pl zarządzanej przez MMI Group.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.