Nowa wtyczka Zoho Notebook oraz inne aktualizacje

przez | 06/02/2009

Zoho, dostawca aplikacji online, udostępnianych na stronie www.biznespakiet.pl wprowadził kolejne aktualizacje w oprogramowaniu. Nowe funkcje obejmują zaktualizowaną wtyczkę Zoho Notebook, importowanie danych z Google Notebook oraz nową Stronę Tekstową.

Wtyczka Zoho Notebook

Nowa Wtyczka Zoho Notebook to udogodnienie wprowadzone przez Zoho mające na celu zapewnienie komfortowego dostępu do notatek sporządzonych w Zoho wprost z przeglądarki Firefox. Po zainstalowaniu wtyczki ikona Zoho Notebook pojawia się w prawym dolnym rogu przeglądarki. Aby przeglądać zawartość Zoho Notebook lub utworzyć nowe notatki wystarczy kliknąć na tę ikonę. Treść jest automatycznie synchronizowana z wersją online Zoho Notebook.

Wtyczka dostępna w wersji beta obsługuje na razie tyko pliki tekstowe, pozwala jednak na tworzenie i eksportowanie wprost do Zoho obrazów typu screenshot.

Importowanie danych z Google Notebook

Mając na celu ułatwienie dostępu do swoich produktów Zoho zapewnił szybki i prosty sposób importowania danych z Google Notebook wprost do Zoho Notebook. Mając zainstalowaną wtyczkę Zoho Notebook wystarczy otworzyć notes Zoho i Google jednocześnie, skorzystać z tego linku i kliknąć Start

Nowa Strona Tekstowa

Zoho wprowadził również nowy, łatwiejszy sposób dodawania notatek tekstowych do Zoho Notebook. Utworzono nowy typ strony, o nazwie Strona Tekstowa. Pozwala ona na dodawanie tekstu na stronie w układzie pionowym, czyli jedną notatkę pod drugą.

Zoho wierzy, że użytkownicy docenią jego starania w dążeniu do zapewnienia komfortu użytkowania wszystkim swoim klientom. Skrócenie i ułatwienie pewnych procesów zapewne przyczyni się do pozyskania przez Zoho grona nowych użytkowników.

Aby śledzić na bieżąco działania Zoho, zapraszamy na stronę www.biznespakiet.pl zarządzanej przez MMI Group.