GeIL DDR2 Ultra „Produktem Roku 2009”

Pamięci GeIL Dual Ultra DDR2 800 MHz otrzymały zaszczytne miano „Produktu Roku 2009” w plebiscycie przeprowadzonym przez jeden z najpopularniejszych, branżowych serwisów IT.

GeIL Dual Ultra DDR2 800 MHz zostały nominowane do Plebiscytu „Produkt Roku 2009” w kategorii „Najlepsze pamięci RAM”. Zgłoszenia produktów nadsyłane były przez Czytelników witryny Benchmark.pl, jednego z najstarszych, polskich portali komputerowych. Trwające blisko miesiąc głosowanie zaowocowało wyróżnieniem „Produkt Roku 2009”.

Pamięci GeIL z serii DDR2 Ultra charakteryzują się wysoką wydajnością, przy bardzo korzystnej cenie. Niskie opóźnienia i szeroka oferta częstotliwości umożliwia dopasowanie ich zarówno do platform opartych o procesory Intel, jak i AMD. Rodzina DDR2 Ultra to moduły pamięci pracujące z częstotliwościami od 533 do 1066 MHz.

GeIL Dual Ultra 2x 2GB 800 MHz CL4 objęte są dożywotnią gwarancją producenta i kosztują 259 PLN brutto. Pełną ofertę pamięci marki GeIL można znaleźć w sieci salonów komputerowych Reactor oraz na stronie www.reactor.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu