Galeria Rembielińska zaprasza w podróż na Daleki Wschód

W najbliższą sobotę 7 lutego 2009 r. od godziny 11.00 w Galerii Rembielińska przy ulicy Rembielińskiej 20 w Warszawie odbędzie się specjalny „Dzień Japoński”. Na klientów galerii będą czekały liczne atrakcje związane z kulturą Japonii m.in. pokazy wschodnich sztuk walki, nauka robienia sushi, jedzenia pałeczkami, a także atrakcyjne konkursy
z nagrodami.

Galeria Rembielińska zaprasza wszystkich do podróży na Daleki Wschód. Barwna i bogata kultura Japonii będzie tematem przewodnim „Dnia Japońskiego”. W programie każdy miłośnik kraju kwitnącej wiśni znajdzie coś interesującego dla siebie.

Sztuki walki

Fani wschodnich sztuk walki będę mieli okazję zapoznać się z podstawowymi chwytami judo, aikido i ken-jutsu oraz obejrzeć widowiskowe pokazy mistrzów. Pierwszy pokaz o godzinie 12.00, kolejne o 13.00, 15.15, 16.45 i 18.00.

Niespodzianki kulinarne

Na osoby zainteresowane, niezwykle popularną w ostatnim czasie kuchnią japońską, czekają warsztaty prowadzone przez kucharza restauracji Sushi Yakuza. W programie nauka robienia sushi oraz jedzenia pałeczkami. Warsztaty będę rozpoczynać się o godzinie 12.45 i 14.00.

Z okazji „Dnia Japońskiego” delikatesy Delima przygotowały specjalną ofertą z produktami z Dalekiego Wschodu, zestawy do sushi i inne produkty orientalne, a apteka CosMedica preparaty z żeńszeniem po promocyjnych cenach.  Dodatkowo, w kwiaciarni Kwiatoteka dostępne będą drzewka bonsai.

Piękne gejsze

Organizatorzy nie zapomnieli również o przygotowaniu licznych konkursów z nagrodami, w których „znawcy” Japonii będę mogli wykazać się wiedzą. Atrakcje dnia będę gościom umilały piękne gejsze, które będą rozdawały upominki z Japonii.

Początek „Dnia Japońskiego” w Galerii Rembielińska w sobotę (7.02.2009) o godzinie 11.00, zakończenie o godzinie 19.00.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu