Przejdź do treści

E-Financial S.A. Solidną Firmą 2008

E-Financial S.A., właściciel i wydawca Grupy mediowej Inwestycje.pl, otrzymał tytuł Solidnej Firmy 2008. Certyfikat został wręczony spółce 5 lutego 2009 roku, podczas finału regionalnego VII edycji programu Gospodarczo-Konsumenckiego województw: dolnośląskiego i opolskiego. Certyfikat wyróżnionym firmom wręczył pan Marek Łapiński, Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Godło Solidnej Firmy wyróżnia spółkę pośród firm na rynku mediowym jako solidnego i wiarygodnego partnera biznesowego.

Po pozytywnej, trzyetapowej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych, E-Financial S.A. uzyskała tytuł Solidna Firma 2008, za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

– To dla nas ogromny zaszczyt dołączyć do grona uczciwych, godnych zaufania, solidnych polskich przedsiębiorców. Certyfikat jest dowodem naszej solidnej pracy, wytrwałości w realizowaniu stawianych sobie celów oraz dbałości o wizerunek firmy jako wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie. Wyróżnienie ugruntowuje i zwiększa naszą rynkową pozycję oraz konkurencyjność na rynku medialno-wydawniczym, na którym działamy już od 2004 roku. Tytuł Solidnej Firmy to także mobilizacja do dalszej pracy i stawiania sobie coraz wyższych celów. – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-financial S.A.

E-financial S.A. specjalizuje się w działaniach medialno – wydawniczych z zakresu biznesu i inwestycji. Swoje dochody czerpie przede wszystkim z reklamy internetowej. Spółka jest właścicielem i wydawcą Grupy mediowej Inwestycje.pl. Najsilniejszą jej marką jest portal finansowy Inwestycje.pl. Grupa portali zajmuje obecnie czołowe miejsce w Polsce w segmencie Biznes/Finanse/Prawo. Portale te odwiedza miesięcznie ponad 1.000.000 użytkowników generując 5.400.000 odsłon (dane: Gemius Traffic, styczeń 2009).

– Sukces firmy to sukces wszystkich naszych Pracowników. Tworzymy mocny zespół, o jasno sprecyzowanych celach zawodowych i wizji rozwoju. W takim gronie i atmosferze pracy jesteśmy w stanie wypracowywać kolejne sukcesy firmy. W przyszłości skupimy się zarówno na tworzeniu kolejnych projektów, jak również na dalszych przejęciach i rozwoju już istniejących serwisów. – dodaje Grzegorz Czapla.