Wideorelacja z Klubu Biznes.net w Brief TV

przez | 05/02/2009

W środę 28 stycznia w warszawskim klubie Melodia odbyło się pierwsze spotkanie przedsiębiorców, managerów i profesjonalistów należących do „Klubu Biznes.net” (http://klub.biznes.net). Temat przewodni spotkania brzmiał „Marketing i sprzedaż receptą na kryzys!”. Relację ze spotkania można zobaczyć w Brief TV.

Członkowie Klubu Biznes.net spotykają się podczas cyklicznych, wieczornych spotkań networkingowych odbywających się raz na 2-3 tygodnie w nieformalnej atmosferze i klubowym zaciszu. Celem spotkań jest doskonalenie sztuki autoprezentacji i wzajemne wsparcie biznesowe, m.in. przez wymianę kontaktów.

“Gościem Specjalnym pierwszego spotkania Klubu był Grzegorz Kiszluk, Redaktor Naczelny miesięcznika Brief. Grzegorz opowiedział jak radzić sobie z dekoniunkturą, dlaczego warto doskonalić swoje produkty i usługi oraz jak lepiej je promować i sprzedawać. ” – zaprasza Dariusz Murza, lider warszawskiego Klubu Biznes.net.

Spotkania Klubu Biznes.net odbywają się w nieformalnej, klubowej atmosferze. Cenimy sobie konkrety, rozmowę bez zadęcia i relacje biznesowe “bez ściemy”. Goście Specjalni nie występują u nas z mównicy, a najważniejszą częścią każdego spotkania jest jednominutowa prezentacja każdego z uczestników spotkania.

„Biznes robi się z ludźmi, a z ludźmi trzeba rozmawiać. Otwórz się na szansę zrobienia nowego biznesu. Powiedz nam czego szukasz i co oferujesz. Razem znajdziemy nowych klientów, partnerów i biznes. Bądź aktywny, a wkrótce zobaczysz rezultaty. Z ludźmi trzeba rozmawiać.” – mówi Sebastian Kluczyk, szef Klubu Biznes.net na Polskę.

W najbliższych miesiącach, w odpowiedzi na rynkowe zapotrzebowanie, planujemy organizację spotkań Klubu również w kilku największych miastach poza Warszawą w modelu franczyzowym.

Klub Biznes.net : http://klub.biznes.net

Wideorelacja: Brief TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.