Szkolenia z reklamy Google AdWords

Ogromne zainteresowanie szkoleniami z reklamy AdWords prowadzonymi w 2008 roku przez firmę MaxROY.com w oparciu o certyfikat wydany przez Google spowodowało, że w tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć ofertę edukacyjną o nowe miasta i kolejny poziom zaawansowania warsztatów.

MaxROY.com sp. z o.o. to pierwsza firma w naszym kraju, która realizuje intensywne szkolenia  z marketingu w wyszukiwarkach w ramach wdrożonego przez Google programu AdWords Seminar Leader. W Polsce właścicieli tego certyfikatu można policzyć na palcach jednej ręki. Większość  znajduje się zresztą w posiadaniu właścicieli poznańskiej firmy doradczej MaxROY.com.

Przystępna cena, atrakcyjne lokalizacje, ponad trzystu zadowolonych słuchaczy, ogromne doświadczenie prowadzących, a także wsparcie i błogosławieństwo ze strony internetowego giganta Google – to tylko kilka argumentów, dla których do Poznania, Warszawy, Łodzi, Gdańska i Krakowa ściągają spragnieni solidnej wiedzy internauci z całej Polski.

Szkolenia na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym to koszt rzędu 370 zł. Natomiast dla zaawansowanych słuchaczy przygotowano intensywne warsztaty, których cena nie przekracza 700 złotych.  – Biorąc pod uwagę fakt, że każdy uczestnik szkolenia otrzyma kupon Google Adwords o wartości 200 zł, trzeba przyznać, że to ceny naprawdę przystępne – mówi Cezary Lech, wiceprezes  firmy MaxROY.com.

Jak zapewniają organizatorzy, po szkoleniu można nabyć niezbędną umiejętność skutecznego posługiwania się platformą reklamową Google AdWords. – Uczestnik naszego szkolenia dowie się,  jak docierać do osób zainteresowanych jego ofertą, a także jak efektywnie wydawać pieniądze na reklamę w Internecie – konstatuje Tomasz Frontczak, prezes firmy MaxROY.com, autor bestselleru „Marketing internetowy w wyszukiwarkach”.

Autorów i realizatorów tego innowacyjnego przedsięwzięcia łączy bardzo wiele  – firma konsultingowa MaxROY.com, certyfikaty Google Advertising Professional i AdWords Seminar Leader, blog SprawnyMarketing.pl, a także ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w kampaniach reklamowych czołowych firm internetowych w Polsce.

Więcej informacji na temat szkoleń realizowanych przez MaxROY.com można znaleźć na stronie www.sprawnymarketing.pl/szkolenia

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu