Setlak PR promuje Polish Spring-Scottish Tides

przez | 05/02/2009

Działająca w Wielkiej Brytanii agencja public relations Setlak PR podpisała umowę na obsługę eventu o nazwie Polish Spring-Scottish Tides, trwającego od lutego do maja b.r. polsko-szkockiego festiwalu kulturalnego.

Jest on przygotowywany przez Horsecross, organizację zarządzającą Perth Theatre oraz Perth Concert Hall, w których będą miały miejsce festiwalowe występy.

Setlak PR jest odpowiedzialne za promocję wydarzenia wśród polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii oraz Polsce: media relations, zakup oraz planowanie mediów, jak również doradztwo odnośnie komunikowania się z polską społecznością w Wielkiej Brytanii, ze szczególnym uwzględnieniem Szkocji.

Ben Jeffries, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Horsecross komentuje: „Jeśli chodzi o dostarczanie pomysłów na promocję oraz relacje z polską społecznością w Wielkiej Brytanii, wsparcie, jakie otrzymujemy ze strony Setlak PR, jest nieocenione”.

Najpopularniejsze polskie i szkockie zespoły rockowe, folkowe oraz jazzowe, najbardziej lubiane polskie kabarety, wystawy instalacji multimedialnych czołowych polskich performerów, recitale chopinowskie w wykonaniu światowej sławy pianistów, to tylko nieliczne z atrakcji, które czekają tych, którzy wiosną przybędą do szkockiego Perth.

Festiwal jest organizowany przy współpracy z Polish Cultural Institute, Konsulatem Generalnym RP w Edynburgu oraz Visit Scotland, rządową szkocką organizacją odpowiedzialną za rozwój turystyki.

Polska Wiosna będzie częścią obchodów Homecoming Scotland, które zostały zainicjowane przez władze Szkocji, a które mają na celu uczczenie 250 rocznicy narodzin szkockiego poety Roberta Burnsa.

Więcej informacji na temat zbliżającego się festiwalu można znaleźć na stronie internetowej  www.horsecross.co.uk .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.