Scandinavian House komercjalizuje powierzchnie handlowo-usługowe w Miasteczku Wilanów

W lutym br. firma Sjaelso planuje zakończenie pierwszego etapu budowy osiedla mieszkaniowego Scandinavian House i umieszczenia symbolicznej „Wiechy”. Oznacza to, że prace budowlane postępują zgodnie z planem, a oddanie do użytku I etapu projektu wraz z 3 tys. m² powierzchni handlowo-usługowej, nastąpi do marca 2010r. W całej inwestycji  przewidziano 5 tys. m² tego rodzaju powierzchni.

Na przełomie maja i czerwca 2008 roku w Miasteczku Wilanów, w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy, duński deweloper Sjaelso rozpoczął budowę osiedla Scandinavian House, składającego się z ponad 550 mieszkań. W parterowej części budynków przygotowano 5 tysięcy m² powierzchni przeznaczonej pod usługi i handel. Tego rodzaju infrastruktura spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców. Powiększająca się z każdym miesiącem liczba mieszkańców oraz perspektywa rozwoju Miasteczka Wilanów, to tylko niektóre argumenty przemawiające za wyborem powierzchni handlowo-usługowych oferowanych przez Sjaelso.

Propozycja dewelopera, skierowana do firm planujących rozpoczęcie działalności na tym terenie, jest korzystna z uwagi na atrakcyjną lokalizację osiedla Scandinavian House, tuż przy głównych ulicach – Osi Królewskiej i projektowanej Al. Rzeczpospolitej oraz ze względu na możliwość dopasowania powierzchni do indywidualnych potrzeb najemców. Lokale mają zróżnicowany metraż, w przedziale od 49 do 275 m², ale można je łączyć nawet do 1100 m². Dodatkowym atutem jest potencjał Miasteczka Wilanów, w którym docelowo zamieszka ponad 40 tys. osób. Z całą pewnością, chętnych do skorzystania z punktów handlowo – usługowych na tym terenie nie zabraknie. Z uzyskanych od dewelopera informacji wynika, że zainteresowanie najmem powierzchni jest duże i już na tym etapie negocjowane są pierwsze umowy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu