Ruszyła strona www.apetytnazycie.pl – pierwsza odsłona witryny ASA o menopauzie

przez | 05/02/2009

Z myślą o kobietach dojrzałych firma ASA – lider na rynku polskim w produkcji suplementów diety i dermokosmetyków, stworzyła portal www.apetytnazycie.pl.

Serwis powstał wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kobiet dojrzałych, w trosce o ich zdrowie. Strona stanowi istotny element realizacji misji firmy ASA, którą jest przede wszystkim edukacja prozdrowotna kobiet w okresie menopauzy. Zadaniem i głównym celem portalu www.apetytnazycie.pl jest wspieranie ich w wewnętrznym rozwoju i zachęcanie do szukania własnej drogi życia, by cieszyć się radością każdego dnia. W portalu zamieszczono informacje dotyczące zdrowia kobiet, które w przystępny sposób pozwalają zapoznać się z problemami i symptomami menopauzy, a w szczególności ze zmianami zachodzącymi w fizjologii, psychice, jak i urodzie kobiet wchodzących w okres menopauzy lub w nim będących.

Portal www.apetytnazycie.pl powstał, by skutecznie budować świadomość i wizerunek marek Climagyn i Menoplant Soy-a 40+ – preparatów firmy ASA dla kobiet dojrzałych, a także kształtować lojalność konsumentów.

Za przygotowanie projektu odpowiada agencja Mediaworxx. Serwis został wykonany w języku PHP 5, HTML oraz Javascript w oparciu o bazę danych MySQL 5. Na stronie głównej użyto dynamicznych elementów flash. Witryna jest intuicyjna i przyjazna użytkownikom. Obsługa serwisu oparta jest na indywidualnie zaprojektowanym systemie zarządzania treścią (content managment system).