Romantyczny rejs ze Stena Line

14 luty, to dzień w którym nawet niepoprawny realista staje się romantykiem. W tym dniu osoby natchnione miłością okazują uczucia swoim wybrankom. Chcesz okazać swoje uczucia w oryginalny sposób? Może… spędzicie walentynki na promie? Stena Line proponuje romantyczny rejs promem Stena Baltica.

W Walentynki każdy zakochany chce okazać miłość. W tym dniu okazywanie uczuć bliskim nam osobom, będzie na pewno mile przez nich odebrane.

Jeżeli chcesz sprawić, aby ten wieczór był romantyczny, a wspomnienia o nim towarzyszyły jeszcze długo, warto zadbać o jego oprawę. Rejs promem Stena Baltica, kwiaty i czekoladki, tańce do muzyki na żywo i wiele innych atrakcji zapewnią sukces. Podczas podróży istnieje też możliwość skorzystania z zabiegów upiększających i specjalnej oferty masaży w Wellness Center, a wieczorem kolacja – z lubczykiem – dla dwojga w restauracji Metropolitan.

W walentynkowy rejs „Weekend na morzu” można wypłynąć już od 99 zł na osobę. Nic tak nie podkreśli romantyzmu, jak morze po horyzont i rozgwieżdżone niebo nad Wami.  Dla tych zaś, dla których jedna noc romantyzmu to za mało, Stena Line proponuje przedłużenie Walentynek i połączenie ich z jednodniową wycieczką po Karlskronie w rejsie „Szwecja w jeden dzień” – już od 149 zł na osobę.

Terminy rejsów Walentynkowych:

  • „Weekend na morzu” – sobota 14 lutego
  • „Szwecja w jeden dzień” – czwartek 12 lutego

Na rejsach oprócz par single są mile widziani! Może miłość zapuka do Waszych serc właśnie podczas rejsu?

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu