Izabela Albrychiewicz nowym Dyrektorem Zarządzającym Mediaedge:cia

przez | 05/02/2009

Od 1 lutego 2009 roku nowym Dyrektorem Zarządzającym Mediaedge:cia, wiodącego domu mediowego w Polsce, jest Izabela Albrychiewicz. Do tej pory była jednym z dwóch wiceprezesów i razem z Małgorzatą Węgierek zarządzała na co dzień firmą. Ze światem mediów związana jest od 1994 roku, a z Mediaedge:cia od 1999 roku, początkowo w domu mediowym CIA.

Mediaedge:cia jest dziś największym domem mediowym w Polsce, a jego obroty wycenia się na 2 mld zł cennikowo. Współpracuje na stałe z grupą ponad 100 klientów. W 2008 roku dom mediowy Mediaedge:cia pozyskał 21 nowych klientów. Odnotował wzrost obrotów o 15 proc. w stosunku do roku poprzedniego. Wraz ze wzrostem skali firmy zatrudniono nowe osoby, obecnie zespół liczy 115 pracowników.

Mediaedge:cia od lat jest cenioną firmą na rynku mediów, stale rozwija kompetencje swoich pracowników i dba o jak najwyższy poziom świadczenia usług. RECMA – francuska firma audytorska – systematycznie przyznaje  Mediaedge:cia w Polsce najwyższe możliwe oceny A+, A,  w rankingu konkurencyjności.

W ramach firmy funkcjonują 4 działy specjalistyczne: MECInteraction, MECAccess, MECRetail oraz MECMediaLab.

Iza Albrychiewicz podlega Annie Lubowskiej CEO Mediaedge:cia w Regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

„Zarządzanie MEC Poland jest w bardzo dobrych rękach.  Przez lata naszej współpracy Iza wykazała się znajomością biznesu naszych klientów, ogromnymi zdolnościami organizacyjnymi. Klienci obsługiwani przez Izę podkreślają jej zaangażowanie w biznes, koncentrację na realizacji celów” – komentuje Anna Lubowska –„Polska jest największym krajem w regionie, a więc także duża część mojej uwagi jest skierowana na ten rynek”.