Internauci.eu – ruszyła ankieta badająca skalę zjawiska agresji w polskim Internecie

Z początkiem bieżącego miesiąca, Internauci.eu, będący serwisem propagującym akcję „Internauci na Poziomie” startuje z ankietą mająca na celu zmierzenie zjawiska agresji w polskim Internecie.

W ciągu zaledwie kliku pierwszych godzin, ankietę wypełniło ponad pięćdziesięciu Internautów. Jest to jedno z pierwszych działań badawczych zaplanowanych na 2009 rok przez INP (Internautów na Poziomie)

Celem INP jest propagowanie dobrych zachowań w sieci oraz uświadamianie Internatów, że każda osoba korzystająca z sieci zasługuje na szacunek.

Często podkreślanym przez INP zdaniem jest: „Po drugiej stronie klawiatury siedzi żywy człowiek, który ma swoje uczucia i poczucie godności”

W 2009 roku INP ma zamiar uruchomić szereg programów edukacyjnych dla najmłodszych użytkowników Internetu.

Wyniki ankiety będą upublicznione na stronie Internauci.eu oraz podane do wiadomości prasowych najwcześniej w połowie czerwca 2009 roku.

Więcej informacji o celach akcji INP można znaleźć na www.internauci.eu

Oficjalna strona akcji „Internauci na Poziomie” powstała 29 września 2008 roku. Od tamtego czasu do dnia dzisiejszego serwis odwiedziło ponad 6000 Internautów. Serwis utrzymywany jest wyłącznie dzięki grupie zaangażowanych w projekt osób i nie prowadzi działalności zarobkowej.

Liczba zwolenników INP wciąż rośnie, a z nią świadomość jednostki i zasięg przekazu akcji.

http://www.internauci.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu