Hogart uzyskał status Master Reseller’a firmy QlikTech

Hogart Business Systems, który od listopada 2007 jest partnerem firmy QlikTech w zakresie sprzedaży, wdrożeń oraz szkoleń systemu QlikView, uzyskał status Master Reseller – najwyższy w hierarchii partnerskiej QlikTech.

Współpraca QlikTech z firmą Hogart rozwija się błyskawicznie, a jej pierwsze efekty można było zauważyć już kilka miesięcy temu. Hogart po niespełna trzech kwartałach pracy z QlikView dopracował się dość imponującej bazy użytkowników QlikView, co zaowocowało przyznaniem firmie wczesną jesienią 2008 roku statusu partnerskiego Elite. Fakt ten zbiegł się w czasie z przyznaniem firmie Hogart przez korporację QlikTech tytułu Partnera Roku w kategorii Debiut Roku w regionie EMEA.

„Przyznanie naszej firmie statusu Master Reseller przyjęliśmy z wielkim entuzjazmem. Cieszymy się, że korporacja QlikTech doceniła nasze wysiłki w zakresie dalszego poszerzania bazy użytkowników QlikView na polskim rynku. Ten najwyższy status partnerski pozwoli nam na dalsze rozwijanie sieci partnerskiej, którą zaczęliśmy budować pod koniec 2008 roku, a tym samym na jeszcze większą popularyzację rozwiązania QlikView w Polsce” – mówi Marek Grzebyk, Dyrektor Działu rozwiązań QlikView firmy Hogart.

Rozwiązanie QlikView, którym na polskim rynku zajmuje się Hogart, jest zaliczane do grona liderów wśród nowej generacji narzędzi Business Intelligence. Może być zastosowane w każdej organizacji przynosząc istotne korzyści biznesowe. Od wielu lat jest odbierane wręcz entuzjastycznie przez użytkowników posługujących się tym narzędziem, głównie ze względu na łatwość i prostotę obsługi, przyjazny i efektowny interfejs użytkownika, a także nieosiągalną dla innych rozwiązań, szybkość dostarczania nowych analiz, moc obliczeniową i elastyczność. Obecnie na polskim rynku Hogart może pochwalić się kilkunastoma klientami – użytkownikami QlikView, wśród których można wymienić następujące firmy: Antalis, Casinos Poland, Egis Polska, Glaspol, Icopal, Martin Bauer Managementservice, Ozas, Siódemka, Swedwood Lubawa, Volvo Maszyny Budowlane.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu