„Mgorna” – laureatka konkursu MOTOROKR STAR odnaleziona

Dzięki pomocy mediów polska finalistka muzycznego konkursu Motoroli nagra płytę.

„Mgorna”, czyli Małgosia z Legnicy zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Motoroli (NYSE: MOT) MOTOROKR STAR. Niestety przez dwa tygodnie organizator próbował bezskutecznie skontaktować się z laureatką. Był to warunek przyznania nagrody wokalistce – m.in. kontraktu płytowego. Dopiero, dzięki pomocy mediów, udało się ją znaleźć.

– Próbowaliśmy skontaktować się z Małgosią od dłuższego czasu, niestety cały czas bezskutecznie. Kiedy zostały nam zaledwie dwa dni, poprosiliśmy o pomoc media, które chętnie wsparły nasze poszukiwania. Pod zamieszczonymi w internecie informacjami już po chwili pojawiały się porady od internautów. Jednak w tym przypadku to właśnie radiowy news okazał się najskutecznieszy – koleżanki laureatki usłyszały go na antenie i przekazały wiadomość tacie Małgosi. Okazało się, że finalistka wyjechała na zagraniczne wakacje i nie wiedziała, że zajęła pierwsze miejsce w konkursie – mówi Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe.

Małgosia zaśpiewała piosenkę „Alone” (Celin Dion). W nagrodę za najlepsze wykonanie czeka na nią kontrakt płytowy z jedną z wiodących wytwórni nagraniowych*, konsultacje wokalne u Fergie, roczny kontrakt* z Maximum Artist Management i możliwość nagrania utworu napisanego przez Wyclefa Jeana, specjalnie dla MOTOROKR STAR, podczas wycieczki do Nowego Jorku.

*Te kwestie pozostają do indywidualnych ustaleń.

Zwycięskie nagranie można zobaczyć tutaj.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.motorokrstar.com/pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu